Novinky na okruhprahy.cz

1. 4. 2008 – 10.37 | 1 186x

Na oficiální prezentaci stavby Silniční okruh kolem prahy (SOKP) okruhprahy.cz je řada novinek. Je to trošku jiná stavba, ale spousta z nás ji také sleduje.

Byly provedeny tyto změny:

1) Možnost zasílání novinek na e-mail. Po vložení Vašeho e-mailu v sekci Aktualit dojde k zaslání potvrzující zprávy, která Vás informuje o tom, že každé novinky, které budou zveřejněny na tomto webu, budou zaslány na Váš e-mail.

2) Možnost vkládání Vašich fotografií z výstavby SOKP na tento web. Více info zde.

3) Diskuse byla nahrazena Fórem. Každý, kdo bude mít zájem diskutovat na těchto webovských stránách se musí zaregistrovat. Po zaregistrování je možné vkládat články do jednotlivých částí diskuse. Pokud budete mít oficiální dotaz na moderátora těchto stránek, je pro tento případ vyhrazena vlastní sekce „Dotazy na moderátora“.

4) Aktuality, které se přímo týkají jednotlivých staveb budou automaticky přiřazovány k detailnímu popisu těchto staveb.

Vzhledem k tomu, že tyto změny jsou poměrně zásadní. Je možné, že se objeví nějaké drobné chyby, na které nás prosím upozorněte (info@okruhprahy.cz)

Doufáme, že výše uvedené změny zkvalitní uživatelský pobyt na těchto stránkách.

—————-

Včera byla uvedena do provozu nová diskuse na našich webovských stránkách. Tato verze diskuse má řádu kladů, ale samozřejmě i záporů. Každý nechť posoudí sám.
Několik organizačních:
1) pokud bude někdo mít zájem moderovat některou z diskuzí nebo založit novou a tu moderovat, je nutné mi to nahlásit, bohužel pouze já ji mohu zkaktivovat.
2) V diskuzi „Dotazy k realizovaným a připravovaným stavbám“ budu zodpovídat Vaše dotazy na mě. Ostatní diskuzní fóra jsou vyhrazeny pouze pro Vaši diskuzi
3) Samozřejmě je nutné dodržovat pravidla dobrého chování, tj. nevkládat lechtivé odkazy, vyjadřovat se hrubě apod. Ale předpokládám, že zájmci o diskuzi jsou dospělí slušní lidé.
4) Vyhrazuji si právo každého uživatele, který se vyjadřuje hrubě, zabanovat nebo zrušit.
5) Články s nevhodnými výrazy budou mazány mou osobou (nebo jiným moderátorem).

Pokud bude někdo mít nějaký dotaz, který nechce zveřejňovat, je možné se mě zeptat na e-mailové adrese:
info@okruhprahy.cz

Tyto pravidla nejsou doufám nějak omezující a přispějí k celkové kultivovanosti diskuze.

————-

Tak doufáme, že vše bude fungovat k naší spokojenosti…

Zanechat komentář

pridej.cz Přidej na fungu.cz Přidat odkaz na Bookmarky.cz