1

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

stavba ev.č. 0065 SAT 2B - hloubené tunely
mezi Malovankou (stavba SAT 2A)
a stavbou ev.č. 9515 Myslbekova - Prašný most (MYPRA)

vondr napsal:

další můj dotaz směřovat,zda existuje situace  na stavbu mezi Malovankou a Myslbekovou...
dotaz:
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda existuje grafická situace,na které je znázorněno dilatační rozdělení stavby tunelů mezi Myslbekovou a křižovatkou Malovanka, nebo alespon v oblasti Myslbekovi.Děkuji
odpověď:
Vážený pane,
Vámi zmíněná část okruhu je samostatnou stavbou (oficielně Strahovský tunel IIB) a není součástí tunelů Blanka a tedy ani není na našem webu. Investorem této stvby je OMI, mandatářem je VIS a.s. a zhotovitelem SSaŽ - nyní tedy EUROVIA.
S pozdravem
František Polák

nets napsal:

Měl bych dotaz : ví se už jakým způsobem se bude provádět stavba tunelů mezi MÚK Malovanka a Myslbekovou? Je mi jasné, že to zřejmě bude čelním odtěžováním. Spíše by mě zajímalo zda oba tubusy najednou (s úplnou uzavírkou Patočkovi) a nebo STT a JTT zvlášť (s převedením dopravy na jednu polovinu Patočkovi).

No já mám pocit, že v otevřené jámě a najednou smile:)
S převedením dopravy ulicemi Pod Královkou, Bělohorská a Myslbekova - to bude teprv mazec...
Ale všechno může být jinak...

Prochaine napsal:

Já jsem někde četl, že od 4. ledna 2010 dojde k uzavření Patočkovy pro IAD (předpokládám, že jen v úseku od Myslbekovy k SAT).

Wizard_01 napsal:
nets napsal:

Tak oba tubusy najednou chápu (vlastně mě moc nenapadá jak by bylo realizovatelné oddělené stavění se společnou střední stěnou). Ale v otevřené jámě? To mi hlava nebere! smile:):) I když ono už asi bude jedno, jestli řidiči budou nadávat např. půl roku a nebo rok:):):):)

Uzavírka je víc než na rok, nějaká náhradní doprava má snad jít někudy nad portálama z Myslbekovy. Jen připomenu, že stavební jáma bude přímo u Psychosomatické kliniky a budou ubourávat kus stříšky :-) Až to bude za to stát, bude i druhá kamera - pokud se najde dost nadšenců a sponzorů.

martini 27.07. 2009 13.17 napsal:

Vzhledem k tomu, že je již delší dobu ticho po pěšině s nějakým odkladem termínu zprovoznění 2011, o kterém se ještě nedávno mluvilo v případě byť minimálního zdržení s povoleními na SAT 2B, tak bych řekl, že se to možná daří posouvat a snad by na to mohli brzo vlétnout. To pak bude veselo s dopravou... Celá Malovanka v novém se bude muset znovu reorganizovat.

AGa.. 06.08. 2009 15.59 napsal:

Most přes jámu nebude, objízdná komunikace povede kolem východní a jižní stěny jámy. Jinak na stavbě 2B v nejbližší době by měly probíhat jen přípravné práce (bourání plotů na Patočkově, pustošení tamních zahrad atd...), po prázdninách by se měly rozjet přeložky sítí, vlastní práce na tunelech až příští rok

huberokororo 10.08. 2009 16.04 napsal:
AGa.. 10.08. 2009 15.15 napsal:

Objízdná komunikace kolem jámy se bude realizovat až se stavba 2B dokutá do křižovatky Patočkova-Myslbekova, tj. někdy v první polovině 2010. Zařízení staveniště Eurovia bude hned vedle buńkovišť Metrostavu.

Takže budou kutat od západu na východ. To už asi pomalu začnou, pokud už za necelý rok chtějí být u křižovatky.

2

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

Na Patočkově ulici mezi jízdními pruhy je postavena "cedule" - Stavba Strahovský tunel 2B - zahájení 07.2009, ukončení 06.2012.

Thumbs up Thumbs down

3 Naposledy upravil: vondr (23.09. 2009 17.27)

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

stavba je zahájena, pracuje se zatím na přeložkách sítí

4

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

Důchodce napsal:

Na Patočkově ulici mezi jízdními pruhy je postavena "cedule" - Stavba Strahovský tunel 2B - zahájení 07.2009, ukončení 06.2012.

To je ale první "oficiální" popření uvednení do provozu v roce 2011, na kterým zatim všichni trvali.

Thumbs up Thumbs down

5

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

a stále dokola ukončení není zprovoznění...

ale že bude zprovozněno 2011 netvrdím smile:)

6

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

Myslím, že dokončení v roce 2012 je buhužel tak naplánováno.
V sekci harmonogram http://mo.ttnz.cz/informace/harmonogram … i-omezeni/ píší:

30.11.2011 zprovoznění části MO Blanky v úseku Pelc – Tyrolka křižovatky U Vorlíků
30.11.2011 zprovoznění nového Trojského mostu
30.11.2012 zprovoznění zbylého komplexu Blanka vč. všech povrchových komunikací a úseků

Thumbs up Thumbs down

7

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

Mr_nobody napsal:

Zajímalo by mě, jak bude vypadat pokračování STT (předpokládám hloubeného) od portálů ražených tunelů Brusnice směrem k SAT. JTT se vejde do stávající příjezdové rampy k portálům. Na první pohled to vypadá, že stávající pilotová stěna u Patočkovy se bude muset rozbourat ... Jen mi k tomu nejde již postavená část (vybetonovaný trám) vzduchotechnického tunelu naproti portálu STT. Nevíte někdo o nějakém přehledném schématu tohohle místa?

Mar3ek napsal:
Mr_nobody napsal:

.... Nevíte někdo o nějakém přehledném schématu tohohle místa?

koukal si třeba sem ?
http://mo.ttnz.cz/wordpress/wp-content/ … a-0907.jpg

Jenik napsal:

Tohle
http://mo.ttnz.cz/wordpress/wp-content/ … a-0907.jpg
je nejpodrobnější situace, jakou znám. Nevšímej si té provizorní komunikace s mostem. ta půjde jinudy (až nad portálem)

Mar3ek napsal:

a to ta varianta nad portálem už je jistá ?

Jenik napsal:

#90 06.08. 2009 15.59
AGa..
parťák
Registrovaný: 06.08. 2009
Příspěvky: 15
E-mail Re: Staveniště Myslbekova - hlavně jáma III. Q 2009Most přes jámu nebude, objízdná komunikace povede kolem východní a jižní stěny jámy.

A později potvrdil i Pista.

zase zlobíte... smile

jisté není nic... smile:):)

8 Naposledy upravil: Mosquit (10.10. 2009 12.37)

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

Tramvajová trať přes Hládkov se předpokládám do provizorního umístění přesouvat nebude...
Z šířky v nákresu od Jeníka usuzuju, že bude 1 pruh v každém směru, tedy pěkný špunt. To zhorší již tak špatnou situaci autobusů, které jezdí Petynka-Střešovice-(Dejvice). Některé (hlavně ČVUTí linka ze Strahova) teď jezdily od Hládkova až na Prašný most v BUS pruhách...

Thumbs up Thumbs down

9

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

jeřábové práce v pravém pruhu Patočkovy d.c. , že by přeložky?...
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/myslbek … 8.jpg.html

10

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

vypadá to na umístění dočasného sloupu tram troleje a její následná úprava...

http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/myslbek … 6.jpg.html

11

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

Mosquit napsal:

Tramvajová trať přes Hládkov se předpokládám do provizorního umístění přesouvat nebude...

kasme napsal:

tram troleje a její následná úprava

Myslíš že tu trolej budou přesouvat kvůli tomu, aby v místě současného sloupu mohli něco kutat ? (přeložky, ...)

Thumbs up Thumbs down

12

Re: SAT 2B - hloubené tunely k Myslbekově

při uzavírce Patočkovy tramvaj jezdit nebude


právě probíhající výluka je jen na měsíc a kvůli přeložkám, takže je to pravděpodobné smile

-----------

pokračujeme v roce 2010 http://mo.ttnz.cz/forum/viewtopic.php?id=498