76

Re: Letná 2007 - 8

ale je to paskvil, viz tady: http://mo.ttnz.cz/forum/viewtopic.php?pid=813#p813

Thumbs up Thumbs down

77

Re: Letná 2007 - 8

Po dokonceni stavajiciho useku hloubeneho tunelu s podzemnimi stenami ,az bude strop hotovy tak se to co nejdrive zasype a povede tudy provizorni silnice misto te co se ted jezdi na Hradcanskou
(pokud to tu jiz bylo zmineno tak smazu prispevek ,nenasel jsem to tu)

info od nekoho z projekce ,Jmenovat bohuzel nemuzu to je jasny, ale slysel jsem to v cervenci ze by to tak melo byt tak snad se to nezmenilo...

Thumbs up Thumbs down

78

Re: Letná 2007 - 8

Dostal jsem dotaz, na který jsem ani jako "obvykle dobře informovaný" nedokázal odpovědět, snad mi někdo pomůže. Tunely budou uvedeny do provozu jako jeden celek od Malovanky na Pelc Tyrolku, nebo bude nějaká etapizace od křižovatky ke křižovatce?

Thumbs up Thumbs down

79

Re: Letná 2007 - 8

Jenik napsal:

Dostal jsem dotaz, na který jsem ani jako "obvykle dobře informovaný" nedokázal odpovědět, snad mi někdo pomůže. Tunely budou uvedeny do provozu jako jeden celek od Malovanky na Pelc Tyrolku, nebo bude nějaká etapizace od křižovatky ke křižovatce?

To se ptáš moc brzy smile Pokud vím, tak původní plán je najednou. Ale situace se mění téměř každý den.
Viz. např. že neexistuje žádný zveřejnitelný harmonogram, jak stavby, tak uzavírek...

Můžeš odpovědět, že to bude překvapení...

80

Re: Letná 2007 - 8

Úplně původní plán po stabilizaci trasy, ještě někdy zhruba před pěti lety, bylo pořadí zprovozňování ŠPELC (0079) - MYPRA (9515) - PRAŠ (0080). Pak se to sjednotilo na jednom termínu. Upřímně řečeno, nedovedu si představit výjezd na Prašném mostě, dál po povrchu skrz stavbu a U Vorlíků zase sjezd pod zem.

Thumbs up Thumbs down

81

Re: Letná 2007 - 8

Díky pánové, dozvěděl jsem se, co jsem nevěděl od S_M_Lomoze, ale výsledek je ten, že se budu muset nechat překvapit (kasme) :-)))

Thumbs up Thumbs down

82

Re: Letná 2007 - 8

vypadá to,že se dneska betonuje strop dilatace 11.není to moc dobře vidět:-)

83

Re: Letná 2007 - 8

Na TV Prima už si také všimli blížící se úplné uzavírky ulice Milady Horákové smile

84

Re: Letná 2007 - 8

Muzes kasme poslat link na reportaz smile ?

Thumbs up Thumbs down

85

Re: Letná 2007 - 8

to byla jen jedna věta smile v regionálních zprávách

86

Re: Letná 2007 - 8

Jeste k te uzaverce: Letna bude ted v dohledne dobe uzavrena jenom ke krizovatce na Spejcharu (a M Horakove od Spejcharu nahoru k Prasnemu mostu zustane otevrena) nebo zavrou i M Horakove od Spejcharu dale nahoru? dik

Thumbs up Thumbs down

87

Re: Letná 2007 - 8

hydrofréza stojí před ohradou směrem k Hradčanské, že by nějaký přesun? A ještě tam leží jekaej jinej nástavec... http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … na/081021/

jižní objízdná komunikace je téměř celá (krom rovinky) jednopruhová - na západě probíhají nějaké výkopové práce a v zatáčce příprava na rozšíření

jannk: první možnost je správně smile od Sparty k Badeniho...
dnes také v deníku 24hodin - už se o tom začíná více mluvit smile

88

Re: Letná 2007 - 8

Od listopadu ji zavřou jenom od Sparty na Špejchar. Jestli se nepletu, Milady Horákové nebude kompletně uzavřená mezi Špejcharem a Prašným mostem vlastně nikdy. Badeniho a ulicí Na Valech (jinudy se to objet nedá) se to obousměrně neprotlačí.
Takže až bude potřeba uzavřít jižní vozovku Milady Horákové kvůli stavbě vjezdové rampy směrem do centra u Státního archivu, bude už muset být v provozu aspoň provizorně Milady Horákové na sever od tramvajového tělesa. Jinými slovy: nejrůznějších provizorií a přeložek si užijeme ještě dost, ale kompletně by to snad Milady Horákové nemělo uzavřít nikdy nebo aspoň na minimální čas, když už. Ovšem harmonogramy těchhle výluk ještě nikdo nezveřejnil, to snad během příštího roku.

Thumbs up Thumbs down

89

Re: Letná 2007 - 8

Od pohledu se zdá, že už jsou hotové všechny podzemní stěny, které  šly udělat bez rozšíření výkopu, takže fréza asi přijde na řadu až zase po uzavření - zapažení - výkopu jámy pro dilatace 8-6, a teď  by jenom překážela. A potom i uzavření křižovatky Špejchar - včera i dnes jsme již trénovali - Dejvice absolutně neprůjezdné.

Thumbs up Thumbs down

90

Re: Letná 2007 - 8

kasme napsal:

A ještě tam leží jekaej jinej nástavec... http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … na/081021/

Nebude to len pôvodý bez nožov?
http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … 0.jpg.html
http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … 6.JPG.html

Thumbs up Thumbs down

91

Re: Letná 2007 - 8

Magistrát měl v plánu také od 1. listopadu zcela uzavřít ulici Milady Horákové od Sparty k Hradčanské kvůli výstavbě tunelu Blanka. Výluka se však o měsíc zdrží. Důvodem je právě uzavírka Vyšehradského tunelu - dvě tak velká omezení by totiž mohla způsobit dopravní kolaps.
http://zpravy.idnes.cz/vysehradsky-tune … _praha_jba

Thumbs up Thumbs down

92

Re: Letná 2007 - 8

Tak to nás nepřekvapuje smile

Vedení města zasahuje sad Letná a Vyšehrad jsou přeci hned vedle sebe smile

93

Re: Letná 2007 - 8

Také si myslím, že v tom bude něco jiného.

Thumbs up Thumbs down

94

Re: Letná 2007 - 8

Co v tom je jiného? Úžasný a božský Radovan Š. Odborník na svém místě. A dokonce už má i maturitu!

Na léto plánovanou opravu Vyšehradského tunelu zrušil 2 dny před jejím začátkem. Vše bylo připraveno. Pak ji narychlo vyhlásil na listopad. Modřanští ho jistě milují! A teď 2 dny před začátkem změny na Letné odvolal i tu. Kolik takové změny na poslední chvíli asi město stojí?!

Thumbs up Thumbs down

95

Re: Letná 2007 - 8

Mohl by mi nekdo prosim (jsem laik) vysvetlit, jak probiha vystavba tunelu s tou hydrofrezou?
Treba na fotce http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 7.JPG.html jsou ty betonove desky budouci strop tunelu? A zemina se potom vybere nejak "zevnitr"?

Diky

Thumbs up Thumbs down

96

Re: Letná 2007 - 8

na levé straně je to jen podkladový beton pro položení bednění a armování - hotový strop vpravo

více info o technologii viz popis stavby odstavec Hloubené tunely s čelním odtěžováním

97

Re: Letná 2007 - 8

po včerejší obhlídce, že by už dilatace 11 mela hotový strop ? nebo jen první půlka dilatace 11 ....

Thumbs up Thumbs down

98

Re: Letná 2007 - 8

To už je celá dilatace 11. Probíhá příprava na armování stropu dilatace 10.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

99

Re: Letná 2007 - 8

Vypadá to, že podklad pro dilataci 9 je o něco níž než dokončená podkladní vrstva dilatace 10. Nebo se mi to na snímcích z webkamery jen zdá? Neviděli jste to někdo v reálu?

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

100

Re: Letná 2007 - 8

anasazi napsal:

Vypadá to, že podklad pro dilataci 9 je o něco níž než dokončená podkladní vrstva dilatace 10. Nebo se mi to na snímcích z webkamery jen zdá? Neviděli jste to někdo v reálu?

Opravdu to tak vypadá. Protože podobné sešikmení je i na  straně do Letné u odbočovacích ramp, vymyslel jsem si, že by to mohlo být zvýšení stropu pro umístění portálu dopravního značení - řazení do pruhů.

Thumbs up Thumbs down