1

Re: řazení a zobrazení alb

popište vždy, pokuď možno, problém co nejpodrobněji...

občas měníme pořadí fotek a podobně...

2

Re: řazení a zobrazení alb

Derilin napsal:
tomis napsal:
Mar3ek napsal:

přidány nové foto z dneška
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … nka/090115

jinak mám pocit, že je to album nějaké divně seřazené, vždycky mne v půlce přesměruje na azačátek a pak nečekaně zkončí, ale je možné, že to je lokální problém

ja mam stejny problem

3

Re: řazení a zobrazení alb

budu psát jen poslední dvojčíslí fotky, snad to pochopíte
kliknu na 37 v seznamu - dám next objeví se 51 a ta je poslední
kliknu na seznam, kliknu na 52, dám next, objeví se 51 a ta je poslední
kliknu na seznam, kliknu na 66 - dím next, jede to pozpátku(65 až 51, ta je poslední)
když dám zase 66, tak kliknu na první - objeví se 395, dám next, objeví se 56 a pak to zas jede na 51 a ta je nakonci

prostě to vždy končí 51 a nejčastěji se to dostane na 56 a pak na 51 nebo to skáče přímo...

je to dostatečný popis?:-)

jinak FF 3.0.5, žádně extra větší nastavení javasriptu apod, Win Vista

Thumbs up Thumbs down

4

Re: řazení a zobrazení alb

tomis napsal:

budu psát jen poslední dvojčíslí fotky, snad to pochopíte...

Jsem na tom stejne... ta galerie se docista pomatla... roll

Thumbs up Thumbs down

5

Re: řazení a zobrazení alb

v tomto albu bylo cca kolem 18 hodiny změněno řazení fotek, tuším z ručního na dle data vzestupně s alby na začátku
to je možnou příčinou těch zmatků...

dělá vám to i jinde? a dělá to ještě teď?

díky za podrobnost!!

6

Re: řazení a zobrazení alb

na seznamu to je ok, delalo to jen v detailu, ted je to spravne(a i logicky, protoze vetsinou ty s vetsim cislem maji pozdejsi datum, aspon tak to vetsina fotaku dava, ale jak rikam,ted se to zda je ok, mozna slo o nejake cookies

Thumbs up Thumbs down

7 Naposledy upravil: mapman (17.01. 2009 11.55)

Re: řazení a zobrazení alb

Uf, sice s křížkem po funuse, ale měl jsem ten samý problém. Na první pohled to vypadalo na starou cache stránek s fotkami na straně serveru. Nebylo změněno jen řazení fotek, kasme taky přidal v " 15. ledna" mezeru za tečkou smile Podle toho jsem aspoň poznal jaká stránka je stará z cache a která už ne smile Prošel jsem jednu stránku po druhé a vždy jsem tzv. tvrdě aktualizoval pomocí ctrl+F5, po tomto zásahu bylo už vše jak má být, server si to "zakešoval" po novu smile

Tak to jen kdyby se stalo něco podobného i příště...

Thumbs up Thumbs down

8

Re: řazení a zobrazení alb

opět reportuju zvláštní řazeníve fotogalerii
fotogalerie s autem jedoucím v protisměru tj http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … na/090126/
má na indexu seřazení podle jména(49.52.53), ale v detailu se řadí 53,52,49

Thumbs up Thumbs down

9

Re: řazení a zobrazení alb

já to zas změnil až po vložení fotek smile

10

Re: řazení a zobrazení alb

aha

Thumbs up Thumbs down

11

Re: řazení a zobrazení alb

od určité doby (cca 14 dní) je nově vytvořené album řazeno stejně jako nadřízené - což je nejnovější první

předtím se vytvořené album řadilo "výchozím" nastavením - což je dle data pořízení snímku - nejnovější nakonec

zatím nebyl čas se v tom vrtat...

takže když si vzpomenu, tak to změním a někdy je to přesně v době, kdy si to prohlížíš smile
od teď, to buď změním hned a nebo až za několik dní smile

12

Re: řazení a zobrazení alb

v pohodě, spíš mě zarazil ten nesoulad mezi indexem fotek a tim jak se ty fotky řadí v detailu, ale je možné, že si to ten index nacachovalo

Thumbs up Thumbs down

13

Re: řazení a zobrazení alb

šlo by v albu "Postřehy - duben 2009 " řadit fotky podle datumu- název fotky,aby začínal vždy datumem. takto jsou fotky rozházené po celém albu a nejsou dle pořízení

14

Re: řazení a zobrazení alb

To nejsou, pravda. Udělal jsem to tak schválně, aby byl archeologický průzkum za sebou, železářství za sebou atd. Nepočítal jsem s tím, že fotek bude tolik, aby se musely dělat dílčí galerie. Ale jestli se chce, tak předělám popisky a seřadím fotky podle data.

Thumbs up Thumbs down

15

Re: řazení a zobrazení alb

vondr napsal:

šlo by v albu "Postřehy - duben 2009 " řadit fotky podle datumu- název fotky,aby začínal vždy datumem. takto jsou fotky rozházené po celém albu a nejsou dle pořízení

otočeno řazení, dle datumu, sestupně

16

Re: řazení a zobrazení alb

Prišlo by vhod hodiť Panorámy z Hradčanskej zase na začiatok príslušnej kategórie. Už sa slušne prepadli.

Thumbs up Thumbs down

17

Re: řazení a zobrazení alb

Pista napsal:

Prišlo by vhod hodiť Panorámy z Hradčanskej zase na začiatok príslušnej kategórie. Už sa slušne prepadli.

a je to...

do konce roku budou panoramata vždy první smile

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … radcanska/