1

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Nevim jestli je to dobrý nápad, ale napadlo mi, že kdyz se do tohoto alba dává hodně fotek ( na jedné straně je 14alb pouze leden ),
tak co zkusit řazení podle čísel stavby ( 512, 513, 514...) nebylo by to přehlednější a lépe by se hledalo.... ?

(pouze navrh)

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

a celkovou fotku estakády přes údolí Vltavy a Berounky dáš do kterého alba, když se stavby lámou na pilíři P4??? smile:)

mám v plánu to rozdělit, ale né podle staveb, ale od tunelu k tunelu...

ale není čas smile

3

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

tak dalsi album kde budou zachycený 2 stavby na jedne foto třeba...

Thumbs up Thumbs down

4

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Jestli se můžu přimluvit tak opravdu od tunelu k tunelu. Většina estakády stejně patří k 514, tak bych celé údolí připojil sem, akorát pokud bude údolí foceno pouze od Komořanského tunelu, měly by fotografie patřit do 513.
Ale samozřejmě že hlavní slovo by měl (a jistě má) jediný člověk - autor.
P.S. : Kasme (a ostatní autoři), nemohl bys dávat k seznamu galerií (např. : Dopravní stavby Pražský okruh - R1 2.2.2009) nějakou tu Agátu ? Prostě samostatný snímek, na základě kterého bude možno spustit prezentaci ? Já, a věřím že i někteří další, si v diskusi či na hlavní stránce u mo.ttnz.cz, přečtu o čem to je a poté spustím prezentaci celého příspěvku.

Thumbs up Thumbs down

5

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Medvěd napsal:

P.S. : Kasme (a ostatní autoři), nemohl bys dávat k seznamu galerií (např. : Dopravní stavby Pražský okruh - R1 2.2.2009) nějakou tu Agátu ? Prostě samostatný snímek, na základě kterého bude možno spustit prezentaci ? Já, a věřím že i někteří další, si v diskusi či na hlavní stránce u mo.ttnz.cz, přečtu o čem to je a poté spustím prezentaci celého příspěvku.

Nějak asi takhle k večeru méně chápu sad Prostě tomu nerozumím...

6

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Ja by som nič nemenil... Nemyslím, že by nejaká zmena zvýšila informačnú hodnotu fotografií.
Inak kasmemu veľká vďaka za pravidelné fotoreportáže.

Thumbs up Thumbs down

7

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Výhledově to od zadu začnu třídit dle jednotlivých stavebních objektů (oblastí)... Takhle se v tom nedá skoro nic najít...
Také chci vyšťourat odkazy na časosběry...

8

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Taky přihodím svůj názor. Pro mě osobně je rozhodující, že jsou alba tříděná podle data. A v každém tatu na jednotlivé úseky. Tak se dá podle data snadno sledovat postup stavby. Myslím, že kdo chce, tak si svůj zájmový úsek najde. Čím víc třídění, tím větší guláš! Já jsem s tímhle spokojený.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

9

Re: Pražský okruh - R1 - řazení

Nějak asi takhle k večeru méně chápu sad Prostě tomu nerozumím...
Tak to nech tak jak to je, neřeš, nepřepínej.........

Thumbs up Thumbs down