176

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Na DPP.CZ psali, že tam bude provizorní tram zastávka, tak možná kvůli tomu to nejde udělat definitivně.

Thumbs up Thumbs down

177

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Ad Badeniho - ? podbití kolejí po "záběhu" - ? koordinace s celkovou rekonstrukcí Badeniho

Thumbs up Thumbs down

178

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

nebude to souviset s intenzivní provozem IAD (na příč - Na Valech Letná), třeba na ni dojde až po převedení obou směrů na "Miladu Horákovou"...

179

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

v Badeniho je provizorni tram zastavka, ale jinak to nevypada, ze by mohl platit plan dopravy jak ho napsali na idnes.cz - podle me se tou ulici jeste jezdit neda - viz jak to vypada pred Spanely.
Na druhe strane uz je videt cyklostezka - proc neni neco podobneho ze zapadu na vychod netusim ...

Thumbs up +2 Thumbs down

180 Naposledy upravil: MP (30.08. 2010 09.04)

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Já myslím, že se tam jezdit bude. Tlak na zrušení jižní objízdné komunikace po Letné je veliký a pokud je již sjízdná MH (a to je!) je její další používání již neudržitelné.
EDIT: Tak zpět - teď jsem si uvědomil, že se dá na MH vyjet ještě i kolem tramvajové smyčky. Takže možná bude provoz veden tamtudy. Záleží na tom, komu provoz vadí víc a kdo si tedy "vyřve" tu druhou variantu.
Dočasná silnice přes Letnou jižně od staveniště je v každém případě na zrušení.

Thumbs up Thumbs down

181

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

MP napsal:

Já myslím, že se tam jezdit bude. Tlak na zrušení jižní objízdné komunikace po Letné je veliký a pokud je již sjízdná MH (a to je!) je její další používání již neudržitelné.
EDIT: Tak zpět - teď jsem si uvědomil, že se dá na MH vyjet ještě i kolem tramvajové smyčky. Takže možná bude provoz veden tamtudy. Záleží na tom, komu provoz vadí víc a kdo si tedy "vyřve" tu druhou variantu.
Dočasná silnice přes Letnou jižně od staveniště je v každém případě na zrušení.

Jestli se nepletu, tak v članku na iDnesu to tak bylo i napsáno (o Badeniho tam nebylo ani slovo - v souvislosti s převedení provozu na J MH). Plánek je plánek big_smile (Infografika občas není úplně dokonalá)

Thumbs up Thumbs down

182

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

po 606 dnech (od uzavreni 3.1.2009) vypada Spejchar .... podobne drive ... :-)
Nakonec to vypada, ze se jezdi vsude, aspon z okna se zda, ze auta muzou z Valu bud na objizdnou trasu nebo pres Badeniho na MH.
Chcete jeste fotit byvalou d2? Uz se tam toho moc asi dit nebude  ('casosber' si fotim pro sebe z jinych duvodu, v tom budu pokracovat. A nakonec se tam porad jeste stavi VZT)

Thumbs up +4 Thumbs down

183

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

jro, díky za zpravodajství. Hlavně Vám přeju, abyste už měl kolem baráku co nejdříve po stavbě..a díky za fota smile

Thumbs up Thumbs down

184

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

jro napsal:

Chcete jeste fotit byvalou d2?

tak pokud si všimneš nějaké změny a nebo za hezkého počasí třeba jednou za měsíc smile

185

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Zítra se dostanu do hloubených tunelů a od příští středy pak pracovně každý den. Je něco, co by vás zajímalo a měl bych nafotit? Nebo budou stačit ty tuny fotek ze dne otevřených dveří? .. big_smile
Jinak se teď v tunelech všechno čistí a uklízí na příští úterý, platí zákaz vjezdu velké techniky a dělaní "nového bince".

Thumbs up Thumbs down

186

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Jamesek napsal:

Zítra se dostanu do hloubených tunelů a od příští středy pak pracovně každý den. Je něco, co by vás zajímalo a měl bych nafotit? Nebo budou stačit ty tuny fotek ze dne otevřených dveří? .. big_smile
Jinak se teď v tunelech všechno čistí a uklízí na příští úterý, platí zákaz vjezdu velké techniky a dělaní "nového bince".

No, já bych to nechal na vašem uvážení, ale pokud by byly reportáže ve stylu S_M_Lomoze či Strejdy, o "zuřivém reportérovi" Kasmem se ani neodvažuji zmiňovat, tak si zasloužíte můj - a snad i ostatních - obdiv a nehynoucí vděk. Velice oceňuji vaši nabídku. smile

Thumbs up Thumbs down

187

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

ja myslim, ze dobrych fotek neni nikdy dost :-)

Thumbs up Thumbs down

188

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Jamesek napsal:

Zítra se dostanu do hloubených tunelů a od příští středy pak pracovně každý den. Je něco, co by vás zajímalo ...

Mě by zajimalo, jak daleko jsou vlastně s odtěžováním a dalšíma pracema pod stropy. Postup těhle prací jsem nikde nezaznamenal. Předem díky

Thumbs up Thumbs down

189

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Nakonec jsem nic nefotil, byla tam tma a práce stojí. Jinak jižní tunel je z letné na hradčanskou odtěžený celý, jak je to dál na prašný most netuším. V severním tunelu mezi letnou a hradčanskou chybí tuším sedm dilatací. Postupně se pracuje (až na tuto přestávku a úklidové práce) na odtěžování a betonáži rozpěrný stropů (podlahy tunelu), propojkách a technologických chodbách, frézování milánských stěn pro finální povrchovou úpravu ... nějaké schéma postupu prací by asi bodlo, oficiálně však nikde počítám není

Thumbs up +4 Thumbs down

190

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

betonují si prostor u požárního objektu (zřejmě,aby neznečisťovali M.Horákové)
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/letna2/ … 6.jpg.html

191

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

něco betonují v jámě pro objekt požárního větrání
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/letna2/ … 3.jpg.html

192

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

u požárního výdechu je dneska nějak živo (jeřábové práce)
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/letna2/ … 8.jpg.html
že by se tu konečně začlo něco dělat

193

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

V prohlubni osazují rouru (asi 500mm) skrz stěnu tunelu a zahnutou nahoru.

Thumbs up Thumbs down

194

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Tak ty roury tam osadili dvě vedle sebe, a vedle nich další dvě asi 150 a  ještě dvě asi 100, ty ale nejdou nahoru ale šikmo do prostoru. Výška průrazu stěnou mi není jasná, nezdá se mi to až pod podlahou tunelu, ta výška se ale blbě při pohledu shora odhaduje, když tam nemám pro porovnání krabičku zápalek. smile

Thumbs up Thumbs down

195

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Požární větrání Špejchar: ve východní prohlubni osadili taky dva páry těch tenčích rour.

Thumbs up Thumbs down

196

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

odpoledne spouštěli malý nakladač do jámy
http://mo.ttnz.cz/kamery/archiv/letna2/ … 7.jpg.html

197

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Trošičku za pomoci toho Bóbika zasypali prohlubně do úrovně rour a dál nic.

Thumbs up Thumbs down

198

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Po dloooooouhé době zase nějaká činnost v požárním větrání na Špejchaře. Všechny ty pečlivě osazené roury uřezali u samé ..... milánské stěny. Podle čáry odbourali podkladní beton a bagříkem  zvětšují prohlubně, jakoby je chtěli spojit. žeby nějaká změna projektu?
Hlínu nakládají do kontejneru a ten vytahují tím žlutým jeřábem, co je vidět na kameře.

Thumbs up Thumbs down

199

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

Bc. Jan Záruba, řešení problematiky dopravy s výjimkou nadřazeného dopravního systému:
"Samozřejmě, na uspokojení parkovacích potřeb se nezapomnělo. Součástí mimoúrovňové křižovatky Špejchar bude kapacitní podzemní parking, stejná vybavenost je budována i v rámci křižovatky Prašný most." (z dotazu na praha6.cz)
clovek by rekl, ze zastupce starosty pro problematiku dopravy vi, jak se ktera krizovatka jmenuje :-(
(nebo se pletu ja a tim malym bagrikem buduji podzemni parkovani :-)

Thumbs up Thumbs down

200

Re: Letná - tunely s čelním odtěžováním a Špejchar

potvrzeni 'akce' na Spejchare: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 1.jpg.html

Thumbs up Thumbs down