51

Re: Den otevřených dveří

Tak jsem docela rád, že jsem se nikam nehnal...

52

Re: Den otevřených dveří

To jsem zvědavej, jak to Bárta okomentuje.

Thumbs up Thumbs down

53

Re: Den otevřených dveří

A další
Lidé na slíbená místa nového Pražského okruhu nesměli
http://www.novinky.cz/domaci/211806-lid … smeli.html

Thumbs up Thumbs down

54

Re: Den otevřených dveří

To Martin: Ano, stal jsem hned vedle toho pana co vedl plamenne reci do objektivu TV Prima. Jestli to odvysilaji cele, tak budou velky frajeri. Pan byl sice slusny, ale fakt do bela nas***. Ja stal hned vedle neho a chtel si taky prisadit, ale pan to zvladl docela bravurne sam ....

Thumbs up Thumbs down

55

Re: Den otevřených dveří

jakepilot napsal:

To Martin: Ano, stal jsem hned vedle toho pana co vedl plamenne reci do objektivu TV Prima. Jestli to odvysilaji cele, tak budou velky frajeri. Pan byl sice slusny, ale fakt do bela nas***. Ja stal hned vedle neho a chtel si taky prisadit, ale pan to zvladl docela bravurne sam ....

Velcí frajeři to nejsou.Část sice odvysílali, ale jen tu mírnější.

Thumbs up Thumbs down

56

Re: Den otevřených dveří

Také jsem to dnes absolvoval, zařadil jsem se k nas*****. Na 24-ce říkali, že to je možná trucakce Skansky proti Bártovi, jako že jim zkrouhnul prachy. Takže jsem taky zvědavej jak to okomentuje.

Jinak prý část Lochkovského tunelu byla přístupná. A tam se dalo dostat jak ?
Protože jsem pak přes Točnou dorazil na zbraslavskou cyklostezku, viděl jsem, že dole na mostech mezi tunely se taky pohybovalo množství lidí, jen na stavbaře to nevypadalo. Takže opět k nas***...

Thumbs up Thumbs down

57

Re: Den otevřených dveří

Na estakádu byl volný přístup, dalo se projít tunelem až nahoru, pak i dál přes Lochovský most (kde se ještě pracovalo) až na 515..

Thumbs up Thumbs down

58

Re: Den otevřených dveří

Přesně tak, teď jsem naštvanej 2x, protože jsem "podle pokynů" nejel autem ale poslušně mhd, abych nědělal zácpy u Zbraslavi, a nakonec nás dovezou do Cholupic a dělejte si co chcete... A pak se ještě dozvim, že se dalo vidět estakádu i tunel, kdyby se tam měl člověk jak dostat... tak děkujem pěkně, no...

Thumbs up Thumbs down

59

Re: Den otevřených dveří

Pražský okruh – R1 – Den otevřených dveří – fiasko 18.9.2010

Sobota 18. září 2010 měl být dnem, kdy mnoho pražských a mimopražských obyvatel České republiky se mělo seznámit s částí dálničního obchvatu Prahy. Sdělovací prostředky lákaly na jedinečnou příležitost  navštívit silniční tunely a přemostění přes Vltavu a Berounku, které spojuje komořanské a lochkovické tunely..........

http://www.rychnovinky.cz/16337-prazsky … -2010.html

Thumbs up Thumbs down

60

Re: Den otevřených dveří

v TV říkali, že byly obavy, že tam ukradnete v tunelu čidla smile

Thumbs up Thumbs down

61

Re: Den otevřených dveří

Odpoledne jsem sednul do auta a zajel pod estakádu.Bylo tam mraky aut.Prošel jsem se po mostě, pokochal se panorámaty.Lidí tam bylo mraky, jak na bruslích, tak i na kolech.Všichni to pojali jako individuální DOD smile

Thumbs up Thumbs down

62

Re: Den otevřených dveří

taky jsem něco vyfotíl smile a ještě něco přidám...

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … r1/100918/

a nejen já
http://ttbarrandov.eu/praha/dod/2010091 … a_513_514/

63

Re: Den otevřených dveří

Tunel byl zavřený, protože při přebírání se tam objevily nedostatky a musely se dávat trny do betonu - celé to tam předělávali. Na 514 se člověk dostal, nikdo nic nevěděl, naštvaná ostraha o ničem nevěděla a pod náporem tisíců lidí rezignovala - jen do tunelu na 513 se nešlo dostat, tam bylo ostrahy více smile Policie se střídavě snažila z okruhu lidi vyhnat, nakonec se lidi dostali i do tunelu na 514 - lidi tam jezdili na kole, bruslích, pěšky, totálně nebezpečné - za tu dobu, co jsme tam šli, tam byly dvě sanitky, nějaké zlomené ruky, nohy a vykloubené ramena. Potom policie tunel uzavřela, pak přijel další vůz a znovu tunel otevřel - do toho rozhlas - tunel je uzavřen, opusťte urychleně tunel. Auta stála všude na rampách a lidi se hrnuli ze všech stran. Pár lidí si pak celý úsek i na černo projeli. VEŠKERÉ TECHNICKÉ ZAŘÍZENÍ BYLO OTEVŘENÉ, ráno se dalo dostat i do místnosti, kde je technika(!!!) - pak to někdo naštěstí zamknul. Ještě odpoledne byly otevřené dveře na estakádu, kdo chtěl, mohl si to projít pod mostovkou (od 514!!!). Obsluha byla naštvaná, že dneska měli tunel čistit a budou to muset dělat večer - v jednu chvilku do tunelu vjelo auto s wapkou, ale po pár metrech to vzdali (někdo jim volal) a jelo se zpět. Byl tam jeden člověk v žluté vestě a hlásnou troubou, kterou se snažil promlouvat k davu, ale to bylo všechno. Celou cestu jsem se smál, takhle přesně vypadá neorganizovaná akce. Můžou být rádi, že se tam nic většího nestalo, mohl si to někdo pěkně odskákat..... a asi v pondělí i někdo odskáče - až bude Bárta hledat "viníka"

Thumbs up Thumbs down

64

Re: Den otevřených dveří

http://www.stream.cz/video/516288-dod-tunel-lochkov

65

Re: Den otevřených dveří

No byl to blázinec, ale škoda, že jsem tam nebyl ráno, do té mostovky bych se rád podíval big_smile
Ale až na Cholupice jsem viděl všechno, takže ok.

Thumbs up Thumbs down

66

Re: Den otevřených dveří

Kdyby chtěl Bárta najít viníka, stačilo by podívat se do zrcadla. To bychom však chtěli moc, takže jsem zvědav, kdo to odskáče za "nakladené miny" :-((

Thumbs up Thumbs down

67

Re: Den otevřených dveří

No jsem zvědavý na jeho vyjádření, to zas bude určitě kec...

Thumbs up Thumbs down