1

Téma: Údržba pozemních komunikací...

když už je postaveno...

2

Re: Údržba pozemních komunikací...

Problematika správy a údržby pozemních komunikací – kritický pohled nebo smutná realita?
Publikováno: 21.10.2011
Rubrika: Zajímavosti

Když jsem byl osloven redakcí tohoto periodika s tématem odborné přílohy zaměřené na problematiku správy, obnovy a údržby pozemních komunikací, dlouho jsem přemýšlel, zda článek na dané téma připravit a jak jej zaměřit. Shodou okolností jsem se v té době aktivně účastnil 5. mezinárodní konference Bituminous Mixtures and Pavements, která mne obdobně jako 11. mezinárodní konference o asfaltových vozovkách asociace ISAP v roce 2010 přivedla k řadě otázek, jakým směrem se ubíráme a nakolik je stav a vývoj silniční infrastruktury v ČR udržitelný.

http://www.silnice-zeleznice.cz/clanek/ … a-realita/

3

Re: Údržba pozemních komunikací...

Mno, mám jednu připomínku k úpravám ulic a silnic, v Praue - uý jsem to žečil i s MČ Praha 4 a TSK - proč nikdo KONEČNĚ uý neopraví ulice oblasti Pankrác-sever, tj. Ulice Družstevní Ochoz a všechny vnitřní ulice??? Tady jsou normálně i 5 cm velké díry a šílené kanály. Někde se ulice drolí a někde to vypadá tak, že je kousek asfaltu, pak kočičí hlavy a pak asfalt, nedá se tu vůbec bezpečně jezdit. Když jsem to řešil řekli, že to maj v plánu, ale že hlavní silnice mají přednost....to už se táhne 4 roky...a nic...pak řeknou, že nemaj prachy.....a my si tu budeme rozmlacovat vozy dál :-(

Petr od Pankráce