1 Naposledy upravil: jannnn (20.02. 2010 00.12)

Téma: Nová verze fóra

Jé, už je to tu v novém smile

A jelikož uplně stejný přechod jsme absolvovali na školním fóru, tak hned přidám připomínky, co lidem nejvíce vadilo (snad se nebudete zlobit, že to toho hned rýpu) smile

1) Skin je značně roztažený na výšku, a to jak díky velkému fontu, tak mezerám všude možně, člověk se pak může urolovat..

2) Podpis je málo oddělen od vlastního textu, jen šedivá čára se lehko přehlídne a jelikož je podpis stejným fontem jako text, člověk pak v tom má zmatek..


Ale jinak dobré, díky wink

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Nová verze fóra

P_V napsal:
Martin napsal:

Ve starém fóru byl odkaz "Označit všechna témata jako přečtená".
V novém kabátě jsem ho nenašel.Poradíte?

ten odkaz je po rozkliknutí Nových příspěvků

Díky za odpověď.
Už jsem si všimnul a nestihnul dotaz smáznout.

Thumbs up Thumbs down

3

Re: Nová verze fóra

Předtím mi to vyhovovalo více, ale chápu "pokrok" a jako administrátor jiných fór menší starosti s novými verzemi (anti-bot, lepší administrace).

Je to trochu roztahané. Další negativní pocity jsou spíš zapříčiněny "je to jiné" syndromem smile

Thumbs up +1 Thumbs down

4

Re: Nová verze fóra

nejak nemuzu najit prihlasit/odhlasit se k odberu novych prispevku ... jsem tak slepy nebo to tam neni???

Thumbs up Thumbs down

5 Naposledy upravil: Honkam (22.02. 2010 10.39)

Re: Nová verze fóra

Inovace mám rád, ale staré forum mě sedělo více. Na barevnost bych si zvyknul možná časem, ale nejvíce mě vadí čas a datum příspěvku na textem odpovědi...strašně nepřehledné. Dřívě byl tento údaj nad názvem příspěvatel
Ten samý styl fora mě udělali u skodahome a už to dva dny "rozcházím" a zatím bez kladného výsledku.

Thumbs up −1 Thumbs down

6

Re: Nová verze fóra

Mě tedy hlavně vadí, že "nové příspěvky" mi zmizí hned potom co zavřu prohlížeč a při dalším otevření už se jeví jako přečtené, což je tedy pro mne dost nevyhovující, ale to bylo i na starém fóru nebo jenom prostě dělám něco špatně?

Thumbs up Thumbs down

7

Re: Nová verze fóra

jannk napsal:

nejak nemuzu najit prihlasit/odhlasit se k odberu novych prispevku ... jsem tak slepy nebo to tam neni???

Vpravo nahoře je v tmavě modrém pruhu odkaz na rss kanál nebo možnost nastavení upozornění na e-mail.

Thumbs up Thumbs down

8

Re: Nová verze fóra

Co znamená malinkatý čtvereček před názvem témata?Před tímto je taky.

Thumbs up Thumbs down

9

Re: Nová verze fóra

není to
přečtené
nepřečtené
zamčené
? smile

10 Naposledy upravil: Pista (12.03. 2010 12.06)

Re: Nová verze fóra

Svetlý - bez nových príspevkov
Šedý - zamknutý
Modrý - nové príspevky
Edit: Svetlomodrý - dôležité

Ale to je bez záruky, len z pozorovania. smile

Thumbs up Thumbs down

11

Re: Nová verze fóra

Stalo se ještě někomu, že přišel na titulku, viděl u několika sekcí nový příspěvek (i podle času odeslání tam nový byl), kliknul na "Nové příspěvky" a tam mu to nic neukázalo? Když se pak člověk vrátí zpět na titulku, tak již nic modře nesvítí a chová se to, jako bych už všechno přečetl sad

Za poslední dny se mi to stalo asi 3x, tak zjišťuji, jestli je chyba na mém přijímači nebo to dělá víc lidem smile

Thumbs up Thumbs down

12

Re: Nová verze fóra

Mě se občas stává, že když čtu nové příspěvky (postupně podle témat), tak se sem najednou všechny (bez kliknutí na "označit jako přečtené") "přečtou" a jsem v pr...

Thumbs up Thumbs down

13

Re: Nová verze fóra

To samé se děje i mě.

Thumbs up Thumbs down

14 Naposledy upravil: pp21 (12.03. 2010 13.24)

Re: Nová verze fóra

Martin napsal:

Co znamená malinkatý čtvereček před názvem témata?Před tímto je taky.

Ten uplně malinkatej co nemění barvy a má velikost cca 3x3 px a vypadá jak smítko na monitoru ... tak ten já o tohodle tématu nemám, ale u jinejch jo.
Odhaduju že jsou tak označeny témata, do kterých jsem přispěl.

EDIT ... už ho mám i u tohohle tématu, takže potvrzuji, jsou tak označeny témata, kde jsem alespo'n jednou něco napsal.

Jedná se o tuto značku: http://pp21.cz/tmp/new-5.jpg

Thumbs up Thumbs down

15 Naposledy upravil: Martin (12.03. 2010 18.25)

Re: Nová verze fóra

pp21 napsal:
Martin napsal:

Co znamená malinkatý čtvereček před názvem témata?Před tímto je taky.

Ten uplně malinkatej co nemění barvy a má velikost cca 3x3 px a vypadá jak smítko na monitoru ... tak ten já o tohodle tématu nemám, ale u jinejch jo.
Odhaduju že jsou tak označeny témata, do kterých jsem přispěl.

EDIT ... už ho mám i u tohohle tématu, takže potvrzuji, jsou tak označeny témata, kde jsem alespo'n jednou něco napsal.

Jedná se o tuto značku: http://pp21.cz/tmp/new-5.jpg

Jo, tak to je on.Ten velký vím na co je.
Taky mě to napadlo, ale chtěl jsem se ujistit.Díky

Thumbs up Thumbs down

16

Re: Nová verze fóra

Jé, tak toho jsem vůbec nevšiml smile

a já to smetí mám u všech témat smile smile smile

17

Re: Nová verze fóra

pro kubajsu, důchodce : ano nové příspěvky jdou přečíst jen jednou, ale vedle je "aktivní témata" a tam to nějakou dobu možno číst opakovaně.

pro horal :
- je rss i u "nové příspěvky" a  "aktivní témata" ? případně prosím o rss link , dal bych si ho do čtečky, zatím tam mám ze starého fóra a připdá mi to, že mi nějak funguje jen občas.
- kde máme klikat, aby vydělávala reklama ?

Thumbs up Thumbs down

18

Re: Nová verze fóra

obr napsal:

kde máme klikat, aby vydělávala reklama ?

Nejlepší by to bylo na reklamě smile smile smile
Tj ten baner (či textové reklamy) co jsou ve fotogalerii vlevo, přímo na mo.ttnz.cz je taky jeden vodorovnej baner atd. Jinak to moc nepřehánějte, příliš častý klikač je obvykle "diskvalifikován" a jeho kliky se nepočítají, takže prostě jenom občas kliknout, no. A Horal vám to napsat nemůže, protože při zřizování reklamního účtu se člověk musí zavázat, že nebude nijak vybízet lidi ke klikání na reklamy ... tak to píšu já, protože to nejsou moje reklamy smile

Thumbs up +2 Thumbs down

19

Re: Nová verze fóra

pro horal :
- je rss i u "nové příspěvky" a  "aktivní témata" ? případně prosím o rss link , dal bych si ho do čtečky, zatím tam mám ze starého fóra a připdá mi to, že mi nějak funguje jen občas.

RSS pro celé fórum.

http://mo.ttnz.cz/forum/extern.php?acti … p;type=rss

Pro jednotlivá témata ho naleznete v pravo nahoře v tmavě modrém pruhu.

Pro aktivní témata rss není.

Thumbs up Thumbs down

20

Re: Nová verze fóra

obr napsal:

pro kubajsu, důchodce : ano nové příspěvky jdou přečíst jen jednou,

To je jasný, jelikož potom by už nebyly nové wink Ale já jsem psal o případu, kdy si dám zobrazit nové příspěvky - vyjede mi dejme tomu 15 témat, která si odspoda pomocí kliknutí/zpět čtu, když v tom mi to třeba v půlce blikne a šup, všechny příspěvky jsou jako přečtené. Samozřejmě to může být třeba prohlížečem nebo nějakými jinými aplikacemi v počítači, který se čas od času chová naprosto nelogicky a zmateně...

Thumbs up Thumbs down

21

Re: Nová verze fóra

Kubajsu napsal:
obr napsal:

pro kubajsu, důchodce : ano nové příspěvky jdou přečíst jen jednou,

To je jasný, jelikož potom by už nebyly nové wink Ale já jsem psal o případu, kdy si dám zobrazit nové příspěvky - vyjede mi dejme tomu 15 témat, která si odspoda pomocí kliknutí/zpět čtu, když v tom mi to třeba v půlce blikne a šup, všechny příspěvky jsou jako přečtené. Samozřejmě to může být třeba prohlížečem nebo nějakými jinými aplikacemi v počítači, který se čas od času chová naprosto nelogicky a zmateně...

Ano to se mi několikrát stalo taky. Mám dojem, že tím, že si zobrazím seznam nových příspěvků, server si poznamená, že jsem je už viděl a po nějaké době (řádově minuty) je všechny označí jako přečtené. Pro sebe jsem to vyřešil tím, že jednotlivé příspěvky otvírám v nové záložce a seznam mám otevřený stále ten původní, který se neobnovuje a tudíž ani nemění. smile

Thumbs up Thumbs down

22

Re: Nová verze fóra

Domníval jsem se že se fóra odnoví až přečtením, ne jen zobrazením seznamu aktuálních fór... dá se to změnit?
Jelikož si všechna aktuální fóra hned rozklikám do záložek a až pak je čtu, tak jsem se s tím zatím nesetkal.

Thumbs up Thumbs down

23

Re: Nová verze fóra

horale, konečně na WEBu místo linku na dámské spodní prádlo, něco pro nás starší - link na hemeroidy smile

Thumbs up Thumbs down

24

Re: Nová verze fóra

obr napsal:

horale, konečně na WEBu místo linku na dámské spodní prádlo, něco pro nás starší - link na hemeroidy smile

Rád bych vyhověl více, ale bohužel obsah není v mé moci. Jen poskytujeme prostor.

Thumbs up Thumbs down

25

Re: Nová verze fóra

obr napsal:

horale, konečně na WEBu místo linku na dámské spodní prádlo, něco pro nás starší - link na hemeroidy smile

No na dámské spodní prádlo se nekoukalo špatně wink

Thumbs up Thumbs down