1

Re: Nelze odeslat příspěvek - Fatal error: Invalid API key

ozvali se už dva naši diskutující

Mosquit napsal:

nedaří se mi zasílat na mo.ttnz už druhým dnem příspěvky (reagovat), vrací se mi chyba:
Fatal error: Invalid API key. Please obtain one from http://wordpress.com/api-keys/ in /home/hluze/www/www.ttnz.cz/mo/forum/include/Akismet.class.php on line 107

nepodařilo se mi poslat příspěvek ani po Odhlášení a pokusu napsat do FAQ, kam můžou i neregistrovaní. Nemůže to být tím anti-spam filtrem ? (když někteří ostatní psát můžou, a já na tom white-listu nejsem).

embart napsal:

Problém není v tom, že bych se nemohl přihlásit.  Bez problémů se přihlásím, ale při pokusu o odeslání příspěvku se zobrazí níže uvedený text ... "Fatal error: Invalid API key......"  Pro jistotu jsem dnes změnil heslo - doufajíc, že proběhne i refresh api klíče. Stále stejné. Nevím jakým mechanizmem předat serveru vygenerovaný api klíč.
Běžně používám google chrome - pro jistotu jsem příspěvek zadal i pod   MSE verze-8 - nemá vliv
Patrně je mi souzeno zůstat vedoucím stavby  :-)

neví někdo kde je problém? smile

2 Naposledy upravil: Strejda (10.02. 2010 15.44)

Re: Nelze odeslat příspěvek - Fatal error: Invalid API key

S největší pravděpodobností expiroval klíč pro Akismet - skoro vždy jsou vydávány / platné jen pro určitou dobu.
Pravděpodobně se bude muset požádat o nový.
Edit: Tedy myslím tím ten, co je uložen na servru a povoluje používání funkcí Akismet  antispamu.

Thumbs up Thumbs down

3

Re: Nelze odeslat příspěvek - Fatal error: Invalid API key

Klic od akismetu neexpiruje, ale je s nim nejaky problem.

Thumbs up Thumbs down

4 Naposledy upravil: Mosquit (10.02. 2010 16.45)

Re: Nelze odeslat příspěvek - Fatal error: Invalid API key

Zkouška

edit: už mi to funguje, díky

Thumbs up Thumbs down