1

Re: Koncert Madonny

Tak nám končí pomalu zvuková zkouška Madonny na večer, bydlím na JM asi 500m vzdušnou čarou a je to síla, zvuk bezvadný, uvidíme večer

Thumbs up Thumbs down

2 Naposledy upravil: anasazi (13.08. 2009 18.20)

Re: Koncert Madonny

dolik63 napsal:

Tak nám končí pomalu zvuková zkouška Madonny na večer, bydlím na JM asi 500m vzdušnou čarou a je to síla, zvuk bezvadný, uvidíme večer

Tak to máš koncert zdarma. Já  byl na jejím minulém v O2 Aréně a byla to síla. Tenhle jsem odpískal, protože jsem se obával počasí. Jsem už holt starší pán smile

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

3 Naposledy upravil: dolik63 (14.08. 2009 06.24)

Re: Koncert Madonny

anasazi napsal:
dolik63 napsal:

Tak nám končí pomalu zvuková zkouška Madonny na večer, bydlím na JM asi 500m vzdušnou čarou a je to síla, zvuk bezvadný, uvidíme večer

Tak to máš koncert zdarma. Já  byl na jejím minulém v O2 Aréně a byla to síla. Tenhle jsem odpískal, protože jsem se obával počasí. Jsem už holt starší pán smile

Koncert skončil ve 23:00 (začinali až v 21:05) i na dálku skvělý zvuk a na konci skvělá světelná show lasery apod. První řada na balkoně nemělo to chybu. Co by chtěl člověk zadarmo, že. Hlavně, že měli starosti s hlukem (starosta P11 Mlejnský či jak se jmenuje) a teď je 23:15 a tady nad baráky lítá nízko vrtulník a hučí jak blázen. A hučel ještě ve 23:25. Nejlepší kousky koncertu na konci Like a Prayer,Ray of light a Give It To Me, výborné světelné show. Myslím, že po zvukové stránce výborné, parkrát jí to ulítlo když zazpívala živě do mikrofonu, ale celkově dobré. Jinak myslím, že to byl halfplayback.

Thumbs up Thumbs down