26

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

kasme napsal:

Takovej souhrn... smile

V pondělí nebo v úterý byla zprovozněna další část stavby 514! Silnice II/599 byla přeložena přes MÚK Lochkov a obousměrně po pravé polovině hlavní trasy až k MÚK Slivenec. To je nutné k dokončení MÚK Lochkov a rekonstrukci levé poloviny hlavní trasy.

Nedávno byla také zprovozněna "nová stará" Komořanská v prostoru komořanských portálů a v pondělí byly dokončeny i povrch v křižovatce s odbočkou na Točnou. Konečně zmizí provizorní most a od komořanských portálů se (na chvíli - než ho zazdí most koMoKo) otevře pohled na ekodukt Šabatka (přesypanej tunel).

V nejbližších dnech půjde také do provozu nadjezd Točná a most na MÚK Břežany (pokud se již tak nestalo).

Přesně máš pravdu včera (úterý) jsem jel osobně autem přes část MUK Lochkov. Jezdí se v jedné půlce druhá se usilovně dokončuje.  Nájezd vlastně ihned za Lochkovským mostem. Nová komořanská dle kasmeho snad komplet hotova. Také jsem to projel. Jinak se opravuje silnice od Slap okolo Zbraslavi. Z mostu Závodu Míru podel Vltavy jednosměrka do centra. Staví se protihlukové stěny.

Thumbs up Thumbs down

27

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

...Jinak se opravuje silnice od Slap okolo Zbraslavi. Z mostu Závodu Míru podel Vltavy jednosměrka do centra. Staví se protihlukové stěny.
Myslím, že to nebudou protihlukové stěny ale protipovodňová opatření.

Thumbs up Thumbs down

28

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Martin napsal:

...Jinak se opravuje silnice od Slap okolo Zbraslavi. Z mostu Závodu Míru podel Vltavy jednosměrka do centra. Staví se protihlukové stěny.
Myslím, že to nebudou protihlukové stěny ale protipovodňová opatření.

no prostě taková hnusná betonová stěna smile:)

Ale s okruhem to každopádně nesouvisí...

29

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

horní deska mostu v příšeře zabetonovaná, v příštím týdnu se dá očekávat další posun příšery
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 1.JPG.html

30

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

vypadá to,že se v těchto dnech pracuje na posunu příšery - na webkameře to vypadá, že sklopené bednící díly

31

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Včera v 23:00 už byla převedena doprava na nové mosty mezi Dolními Břežany - Písnicí a Točnou - Cholupice.

Thumbs up Thumbs down

32

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

donotit napsal:

Včera v 23:00 už byla převedena doprava na nové mosty mezi Dolními Břežany - Písnicí a Točnou - Cholupice.

to už tři mosty v provozu + část MÚK Lochkov. pomalu se celá trasa dostává do své finální podoby.

33

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Lochkov: krátký přehled prováděných prací.
Dokončuje se montáž bednících vozíků. Osazují se ložiska a koncem tohoto týdne bude most kompletně na ložiscích. Je zabetonován na P4 L,P takt 011A, v tomto týdnu se zabetonuje P3 L,P takt 011A. Provádí se zásyp startovací jámy, odvoz výsuvného zařízení. Zahájily se práce na obou opěrách. 1. beton. takt mostovky se bude betonovat z 22.8. na 23.8.09. Bude úplná uzavírka komunikace, aby tam mohly stát pumpy.
Slavičí údolí se zatím nebetonovalo. L most ja připraven pro betonáž.

34 Naposledy upravil: dolik63 (16.08. 2009 11.27)

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Včera jsem byl v prostoru Radotína,Zbraslavi,Břežan a Točné. Na MUK Strakonická ještě po 20 hodině tvrdě makali na přemostění. Byly zde k vidění 2 betonpumpy moře dělníků a sypání směsi na novou estakádu. Zrovna se dělalo na přemostění Strakonické na směru D5-D1. Na estakádě zbývají 4 sloupy ve směru D1-D5. Vysoké sloupy u tunelu nad radotínským svahem mají v podstatě hotovo. Zbývá pár metrů na spojení letmé betonáže. Na videu je to krátce vidět. Natočil jsem i video z nových mostů v Břežanech a Točné. Za chvíli ho zprovozním teď se nahrává na leteckou poštu. Byly už dost těžké světelné podmínky tak prosím omluvte místy horší kvalitu. Zde bych řekl, že jsou práce celkem v normě. Zde je odkaz na video: http://leteckaposta.cz/337019027 a http://leteckaposta.cz/567182944 Je to v mpg rozděleno na 2 soubory v zipu. Nahrával jsem to včera večer a dnes přenesl do kompu v rychlosti přes pinnacle studio, tak ještě jednou omluvte místy horší zaostření, kamera Panasonic RX-5 už má něco za sebou (13 let stará)
Opravuji ty soubory videa letecka posta nejak zlobí. Tak snad už je to v pořádku. Tak letecká pošta funguje,všem co stáhli pouze část se omlouvám,chyba na mém přijímači a to tečka v odkazu. Já blbec. Jestě jeden odkaz vcelku: http://czshare.com/files/868136/zbZ1/

Thumbs up Thumbs down

35

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

jj, já na Strakonické byl 20 - 20:10 smile - že jsme se neviděli? smile

taková betonáž trvá většinou celej den...

36 Naposledy upravil: dolik63 (16.08. 2009 09.00)

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

kasme napsal:

jj, já na Strakonické byl 20 - 20:10 smile - že jsme se neviděli? smile

taková betonáž trvá většinou celej den...

To jsme se museli minout, překvapilo mě, že ještě po 20 hodině makali jak šrouby potom jsem jel břežanským údolím na točnou a mosty točná a břežany. Já jsem spěchal, abych ještě za světla něco natočil. Dost rychle přišla tma. Ale je pravda, že to betonování chvilku trvá a asi to chtěli dodělat a sdělat připravené automixy.

Thumbs up Thumbs down

37

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Betonují příšeru

38

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

kasme napsal:

Betonují příšeru

Asi bych si včera všimnul agáty,podle toho lze poznat, že poblíž budete někde fotit

Thumbs up Thumbs down

39

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Na P4L vznikla jakási ohrádka okolo jižního ložiska - most přes Strakonickou je na dvě ložiska (střední a severní) a most přes Vltavu na tři http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 5.JPG.html
už jsem na to koukal včera z druhé strany, ale nevyfotil


dolik63 napsal:

Asi bych si včera všimnul agáty,podle toho lze poznat, že poblíž budete někde fotit

Agáta byla v sobotu venku jen na Lochkově, na Strakonické to moc na večení není smile

40

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

To jste se tedy včera pěkně prošli. O zpracování fotek ani neuvažuju. To by mě zabilo. smile Kasme, dík.
Pokud jde o stavbu, tak jsem přesvědčenej, že vzhedem k současnému stavu je datum otevření jaro 2010 na 513 - 514 reálné. Horší to bude s 512. Byl by na 512 v nejhorším možný poloviční profil?

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

41

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

anasazi napsal:

To jste se tedy včera pěkně prošli. O zpracování fotek ani neuvažuju. To by mě zabilo. smile Kasme, dík.
Pokud jde o stavbu, tak jsem přesvědčenej, že vzhedem k současnému stavu je datum otevření jaro 2010 na 513 - 514 reálné. Horší to bude s 512. Byl by na 512 v nejhorším možný poloviční profil?

Povedal by som, že tam bude problém MÚK R1xD1.

Thumbs up Thumbs down

42

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Pista napsal:
anasazi napsal:

To jste se tedy včera pěkně prošli. O zpracování fotek ani neuvažuju. To by mě zabilo. smile Kasme, dík.
Pokud jde o stavbu, tak jsem přesvědčenej, že vzhedem k současnému stavu je datum otevření jaro 2010 na 513 - 514 reálné. Horší to bude s 512. Byl by na 512 v nejhorším možný poloviční profil?

Povedal by som, že tam bude problém MÚK R1xD1.

Na mostu přes Lochkovské údolí bude záležet na tom, jaká bude zima (jak půjde betonovat), protože tam to nevypadá, že by se podařilo betonáž dokončit do začátku zimy.

Thumbs up Thumbs down

43

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

kasme napsal:

Lochkov: 1. beton. takt mostovky se bude betonovat z 22.8. na 23.8.09. Bude úplná uzavírka komunikace, aby tam mohly stát pumpy.

Tak sobota to nebude, není hotové bednění...

44

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Včera jsem zahlédl příšeru na 4. taktu.

45

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

V sobotu by mělo dojít na MÚK Strakonická k převedení provozu zpět na Strakonickou. Tata etapa by měla sloužit k dokončení ramp. Následně se provoz opět vrátí na větve MÚK.
Jako v současné etapě nebude možné od centra odbočit na Zbraslav a ani od Zbraslavi na Strakonice odbočit nepůjde.
Odbočení na Zbraslav od Strakonic bude posunuto za most větve "K" viz. foto 1 a foto 2
Od Zbraslavi do centra bezezměn.
Mapku této etapy jsem nenašel sad

V sobotu Večer by měla být také zahájena betonáž I. taktu (vlastně posledního, neb to bude od OP6) mostovky. Předpokládaná doba betonáže 10 - 12 hodin smile

Na čtvrtek je plánována betonáž posledního taktu levého mostu estakády (ne mostu přes Vltavu). Jedná se o kousek mezi letmou betonáží a P35L.

Fotky ze výše popsaných akcí snad budou smile

46

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Mají zvlástní způsob armování http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 7.JPG.html
Vypadá to, jako kdyby tam to armovací železo nasypali smile

Thumbs up Thumbs down

47

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

MÚK Strakonická: tak jsem to projel - několikrát...
vše je celkem slušně značené...
Překvapilo mě, že od Slap, Zbraslavi není připojovací pruh.
Už je obousměrně otevřena ulice K Přehradám (výstavba PPO pokračuje).
Na Zbraslavi vráceny "hlavní a vedlejší" do původního stavu, to jsem zvědav, jestli nebudou problémy.

Na Lochkově klid (to jsem zvědav, kdy ta betonáž bude).

Pár nočních fotek dodám dopoledne smile

48

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Betonuje se 11. lamela na P2L mostu přes Vltavu. Na vozíku "B" by to měla být poslední.

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 9.JPG.html

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 6.JPG.html

49

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

kasme 31.8. napsal:

MÚK Strakonická: Překvapilo mě, že od Slap, Zbraslavi není připojovací pruh.

A ve čtvrtek už tam byl... (foto2), ale s malým schůdkem smile

50 Naposledy upravil: anasazi (06.09. 2009 18.40)

Re: 513 - 514 (od portálu Komořany ke Slivenci k 515)

Tak už se nám blíží spojení levé poloviny mostu přes Vltavu. Pak už to ti novináři skutečně přejdou od Komořan až do Radotína.
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 7.JPG.html

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz