1

Re: Uzavírky a dopravní omezení

uvidíme, jestli téma k něčemu bude...

2

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Jel jsem okolo 16:35 a vrtalo mi hlavou, co se to tam děje. To se ještě jezdilo okolo, MP to hnala vpravo k Petřinám... já to vzal vlevo Bělohorskou a na SSZ pěkná frontička, včetně busů

Upřesnění informace o dopravním omezení v Praze 6

Magistrát hl. m. Prahy upřesňuje informaci o uzavírce Patočkovy ulice v Praze 6. Ve směru z centra  jsou v úseku od křižovatky PatočkovaxJunácká ke křižovatce PatočkovaxBřevnovská uzavřeny oba jízdní pruhy. Objížďka vede v jednom z jídních pruhů ve směru do centra. Na místě je Policie ČR, zajištěno je dopravní značení i úprava světelné signalizace.

Na komunikaci Patočkova (u č. 85) došlo odpoledne k havárii vodovodu a propadnutí vozovky. Pražské vodovody a kanalizace pracují na odstranění havárie, s obnovením dodávek vody počítají v pozdních večerních či nočních hodinách.

V Praze 18. 1. 2009

viz také http://zpravy.idnes.cz/tisice-prazanu-z … _praha_abr

3

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Kvůli kompletní rekonstrukci je uzavřena severní vozovka Budějovické ulice v úseku Vyskočilova Vokáčova viz mapa: http://maps.google.cz/maps?f=q&sour … 42,,0,3.89

Je změněn cyklus křižovatky Budějovická x Vyskočilova a zelená fáze po budějovické je rozdělena na dvě samostatné
tím došlo k snížením propustnosti křižovatky a tvorbě i prodloužení kolon především od SJM...

4

Re: Uzavírky a dopravní omezení

V sobotu začne rekonstrukce křižovatky ulic Anglická a Italská http://magistrat.praha-mesto.cz/82041_V … -a-Italska

Magistrát hl. m. Prahy upozorňuje na dopravní opatření, které si vyžádá rekonstrukce křižovatky ulic Anglická a Italská v Praze 2. Práce začnou v sobotu 24. října, proběhnou ve dvou etapách a měly by skončit do 11. listopadu.

Od 24. října 2009 do 2. listopadu 2009 bude v souvislosti s rekonstrukcí uzavřena severní polovina křižovatky včetně vjezdu a výjezdu do Italské ulice. Doprava z nám. Míru do Anglické ulice bude zachována jedním jízdním pruhem.

Objížďka za uzavřenou část Italské ulice: od Vinohradské ulice po trase: Italská – vlevo Římská – vpravo Ibsenova – vpravo nám. Míru.

Ve směru od nám. Míru do Italské po trase:  nám. Míru – vpravo Šubertova  - vlevo Římská – vpravo Italská.

Od Vinohradské ve směru z centra po trase: Vinohradská – vpravo Anny Letenské – Ibsenova – vpravo nám. Míru.


Od 3. listopadu 2009 do 11. listopadu 2009 bude uzavřena jižní polovina křižovatky včetně vjezdu do Jugoslávské ulice. Doprava bude zachována ve dvou jízdních pruzích.

Objížďka ve směru Italská ulice – nám. Míru bude vedena po trase: Italská – vpravo Anglická – vlevo Londýnská – vlevo Jugoslávská – nám. Míru.


„Doporučujeme řidičům, aby se, pokud možno, při svých cestách po Praze této lokalitě vyhnuli, protože lze očekávat na objízdných trasách dopravní komplikace. Děkujeme za pochopení uvedených dopravních omezení, která budou doprovázet rekonstrukci. Investor i dodavatel přislíbili maximální urychlení prací na této dopravně zatížené křižovatce,“ řekl Jiří Wolf, tiskový mluvčí Magistrátu hl. m. Prahy.

Investorem této stavební akce je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, zhotovitelem Pražské silniční a vodohospodářské stavby, a. s.

V Praze 21. 10. 2009

5

Re: Uzavírky a dopravní omezení

áááá, další taškařice... smile

Upozornění na uzavření křižovatky Dukelských hrdinů – U Výstaviště http://magistrat.praha-mesto.cz/82046_U … VystavisteOd středy 28. října 2009 od 12.00 hodin do soboty 31. října 2009 do 12.00 hodin bude zcela uzavřena křižovatka ulic Dukelských hrdinů a U Výstaviště v Praze 7. Důvodem uzavírky je rekonstrukce kolejového křížení v této křižovatce. Pro individuální i městskou hromadnou dopravu bude vyznačena objízdná trasa. Investorem i zhotovitelem rekonstrukce kolejového křížení křižovatky je Dopravní podnik hl. m. Prahy.Vedení objízdné trasy směr centrum: na křižovatce ul. U Výstaviště – Bubenská vlevo, rovně Bubenská, vlevo Veletržní, Veletržní rovně, vpravo Dukelských hrdinů, Dukelských hrdinů rovně, vlevo Strojnická.

Vedení objízdné trasy směr z centra: na křižovatce ul. Strojnická – Dukelských Hrdinů vpravo, rovně Dukelských Hrdinů, vlevo Veletržní, rovně Veletržní, vlevo Bubenská, rovně Bubenská, vpravo U Výstaviště.

6

Re: Uzavírky a dopravní omezení

kasme napsal:

Kvůli kompletní rekonstrukci je uzavřena severní vozovka Budějovické ulice v úseku Vyskočilova Vokáčova viz mapa: http://maps.google.cz/maps?f=q&sour … 42,,0,3.89

Vozovka vyasfaltována kromě poslední vrstvy v parkovacích zálivech, zbývá DZ, kosmetické úpravy zeleně a doladit chodníky...

už aby to bylo smile

7

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Část ulice Rumunské v Praze 2 je kvůli havárii vodovodního řadu uzavřena http://magistrat.praha-mesto.cz/82582_C … u-uzavrena

K úniku vody na rohu ulic Rumunská a Sokolská v Praze 2 došlo včera v pozdních odpoledních hodinách a Pražské vodovody a kanalizace (PVK) začaly neprodleně zjišťovat příčinu. Místo havárie se vzhledem k tomu, že v Rumunské ulici jsou položeny celkem tři vodovodní řady, podařilo lokalizovat až dnes kolem 17. hodiny. Porucha se stala na největším potrubí o průměru 90 centimetrů (DN 900). PVK zjišťují příčinu úniku.

„V současné době je ulice Rumunská úplně uzavřena v úseku mezi Sokolskou a Lublaňskou. Kdy bude havárie odstraněna, lze podle PVK jen velmi obtížně odhadnout. Částečně by uvedený úsek mohl být zprovozněn v jednom jízdním pruhu v pondělí - pravděpodobně kolem 15. hodiny. Zprovoznění zbývajících dvou jízdních pruhů bude záviset na rozsahu a rychlosti odstranění havárie. Řidičům děkujeme za pochopení a doporučujeme uzavřenou komunikaci objet po náhradních trasách," uvedl tiskový mluvčí Magistrátu hl. m. Prahy Jiří Wolf.

----

to bude zas na SJM veselo smile

8

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Dopravní omezení v souvislosti s opravou vodovodu http://magistrat.praha-mesto.cz/82590_D … u-vodovodu

V Praze 2 na křižovatce ulic Rumunská a Legerova bude během dnešního odpoledne zahájena oprava vodovodního řádu. Kvůli opravě budou v těchto místech uzavřeny 2 jízdní pruhy v ulici Legerova a jeden jízdní pruh v ulici Rumunská.

V Praze 21. 12. 2009

9

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Havárie vody opět omezila provoz pražské magistrály v Legerově ulici

http://zpravy.idnes.cz/havarie-vody-ope … _praha_klu

10

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Informace o dopravních opatřeních souvisejících s návštěvou prezidentů USA a Ruska

V souvislosti s oficiální státní návštěvou prezidenta Spojených států amerických Baracka Obamy a prezidenta Ruské federace Dmitrije Medveděva v Praze dojde ve dnech 7. – 9. dubna 2010 k přechodné úpravě provozu na některých komunikacích v Praze 1, 6, 7 a 8.

V současné době jsou dotčené komunikace osazeny dopravní značkou B 28 "Zákaz zastavení" s časovým omezením, jaké bylo známo v době vydání stanovení přechodné úpravy provozu odborem dopravy Magistrátu hl. m. Prahy.

Pro informaci motoristické veřejnosti uvádíme v příloze podrobný přehled dotčených komunikací i s časovými údaji.

Příloha: Přehled dotčených komunikací

11

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Myší díra uzavřena pro kamiony (látání děr a kolem kanálů)
trožku zmateně značená objížďka s otočkou u Smíchovského nádraží...

značení je rovně Smíchov, ale tak půl kamiónů jede "rovně" do zlíchovského tunelu

12

Re: Uzavírky a dopravní omezení

a už i obrazem smile http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … zt/100405/

...to je asi nějaký skrytý test inteligence a pozornosti http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 1.JPG.html

a kvalitně seřízené SSZ http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 3.JPG.html

13

Re: Uzavírky a dopravní omezení

To už tu dlouho nebylo... smile

v ulici Michelská u křížení s ulicí Ohradní ve směru k ul. Vyskočilova
12.04.2010 07:44 - 16.04.2010 23:59
práce na vodovodním potrubí neprůjezdná komunikace ; havárie vody;
http://dopravniinfo.cz/

14

Re: Uzavírky a dopravní omezení

to bude zas legrace, hlavně v TRAMvajích smile

Informace o dopravních opatřeních v souvislosti s Pražským maratonem 2010
http://magistrat.praha-mesto.cz/83723_I … tonem-2010

15

Re: Uzavírky a dopravní omezení

V Revoluční ulici v centru Prahy hořel plyn, doprava je uzavřena

http://zpravy.idnes.cz/v-revolucni-ulic … _domaci_lf

Thumbs up Thumbs down

16

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Dopravu v Praze 4 výrazně ovlivní uzavírka ulice Michelská
http://praha4.cz/2592_Dopravu-v-Praze-4 … -Michelska


Řidiče čeká v pražské Michli zkouška trpělivosti
http://zpravy.idnes.cz/ridice-ceka-v-pr … _praha_itu

"Plány na rekonstrukci této ulice byly už před listopadem 1989, ale vždy se práce odložily.
práce budou zahájeny 19. června za úplné uzavírky Michelské mezi křižovatkami s ulicí Prostřední a Vyskočilovou. Konec rekonstrukce je naplánován na 19. října.

17 Naposledy upravil: Prochaine (03.06. 2010 15.29)

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Dnes v Metru psali, že uzavírka Patočkovy (od SAT k Myslbekově) je jen do 31. srpna. Zdroj: ŘSD. Zřejmě nepříliš pozorný novinář. (Možná to bylo v Sedmičce.)

18

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Prochaine napsal:

Dnes v Metru psali, že uzavírka Patočkovy (od SAT k Myslbekově) je jen do 31. srpna. Zdroj: ŘSD. Zřejmě nepříliš pozorný novinář. (Možná to bylo v Sedmičce.)

Nepíšou který rok smile

Thumbs up Thumbs down

19

Re: Uzavírky a dopravní omezení

parníkům vjezd povolen smile

http://zpravy.idnes.cz/prudky-dest-zato … _praha_klu

20

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Stavební práce na pražských komunikacích a další akce s dopadem na dopravu
http://magistrat.praha-mesto.cz/84248_S … na-dopravu

výběr: smile

Rekonstrukce SSZ (světelné signalizační zařízení)  křižovatek  Legerova – Rumunská a Legerova – Anglická: V termínu 9. 7. – 23. 7. 2010

Rohanské nábřeží v úseku ul. Ke Štvanici – U nádražní lávky: V termínu 1.8. – 26. 8. 2010 bude probíhat rekonstrukce severní vozovky.

Povltavská v úseku ul. most Barikádníků – Primátorská: V termínu 1. 8. – 19. 8. 2010 bude jednosměrně uzavřena

Kbelská v úseku ul. Poděbradská – Nad Klíčovem (oba směry): od 17. 7. do 15. 8. 2010 oprava povrchu

Jižní spojka v úseku ul. Rabakovská – Průmyslová 10. 7. – 26. 8. 2010

Sportovní a společenské akce s dopadem na dopravu:

Czech Bigman – závod v dlouhém triatlonu by měl v Praze proběhnout v sobotu dne 4. 7. 2010 v době od 7.00 do 18.00 hodin. Cyklistická část si vyžádá uzavírku ul. Strakonické ve směru do centra v úseku mezi ul. Na Baních a Barrandovským mostem.

Grand Prix Praha 2010 – závod seriálu PIM se uskuteční 11. 9. 2010 v době mezi 18.00 a 23.00 hodinou.

Dojezd tradičního cyklistického závodu  Praha – Karlovy Vary – Praha, který se koná 25. 9. 2010, bude veden po trase Plzeňská, Podbělohorská, Keplerova, Jelení, Mariánské hradby, Chotkova, Valdštejnská, Nerudova, Hradčanské náměstí. Akce si vyžádá krátkodobou uzavírku na trase závodu (cca 10 minut)... se předpokládá mezi 15.00 a 17.00 hodinou.

21

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Rekonstrukce Michelské ulice, dopravní značení, zastávka Pekárenská vysypaná drceným asfaltem smile
a další nedělní foto http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … ka/100620/

22

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Od 8. do 29. července 2010 bude probíhat rekonstrukce světelného signalizačního zařízení křižovatky Ruská – Bělocerkevská. Řidiči zde budou muset počítat se zúžením jízdních pruhů. Rekonstrukci provádí společnost ELTODO s.r.o.

V sobotu 10. července 2010 začne oprava jižního jízdního pásu Jižní spojky v úseku ulic Rabakovská – Průmyslová (to bude asi Štěrboholská radiála, že... a bude se také jednat o napojení nově budované větve MÚK Rybníčky). Doprava směr Štěrboholy bude vedena jedním jízdním pruhem ve svém jízdním pásu a jedním jízdním pruhem v protisměrném pásu, doprava směr Barrandovský most povede ve dvou jízdních pruzích ve svém jízdním pásu. Oprava uvedeného úseku komunikace, kterou zajišťuje společnost PSVS a.s.,  je plánována do 2. srpna 2010.

Od neděle 11. července 2010 dojde v Patočkově ulici v souvislosti s postupujícími pracemi na výstavbě spojnice mezi tunelem Blanka a Strahovským tunelem ke změně dopravního režimu. Patočkova ulice bude uzavřena v úseku mezi ulicemi Střešovická a Pod Královkou, vozidla budou v křižovatce Patočkova x Střešovická svedena po provizorní komunikaci do Myslbekovy ulice, dále projedou Bělohorskou ulicí, pak ulicí Pod Královkou zpět do Patočkovy ulice. Tato trasa bude obousměrná.

http://magistrat.praha-mesto.cz/84355_I … zemi-Prahy

23

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Informace o dopravním opatření v Rumunské a Legerově ulici http://magistrat.praha-mesto.cz/84358_I … rove-ulici

Tento víkend – v sobotu 10. července od 11.00 hodin do neděle 11. července do 14.00 hodin - budou uzavřeny dva jízdní pruhy V Praze 2 v Rumunské ulici v úseku Sokolská – Lublaňská a jeden jízdní pruh v Legerově ulici před křižovatkou s Rumunskou ulicí.

Důvodem tohoto dopravního omezení je rekonstrukce světelné signalizace v křižovatce ulic Legerova a Sokolská. I když práce probíhají o prázdninách, tedy v době nižšího provozu, může vzhledem k velkému dopravnímu zatížení tohoto uzlu docházet k dopravním  komplikacím. „Žádáme řidiče, aby věnovali maximální pozornost řízení  vozidel, protože jakákoli, byť drobná, dopravní nehoda by měla významný dopad na provoz v této oblasti Prahy, a děkujeme jim za pochopení situace,“ řekl tiskový mluvčí Magistrátu hl. m. Prahy Jiří Wolf.

Investorem akce je Technická správa komunikací hl. m. Prahy, zhotovitelem společnost Signalbau Huber CZ s.r.o.

24

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Informace o dopravních omezeních v souvislosti s opravou povrchu ulic Štěrboholská spojka a Jižní spojka
http://magistrat.praha-mesto.cz/84445_I … zni-spojka

Od 2. – 20. srpna 2010 bude prováděna oprava povrchu vozovky Štěrboholské spojky v úseku Nedokončená – Národních hrdinů. Při této příležitosti budou kvůli opravám zúženy jízdní pruhy, vždy budou zachovány dva pruhy pro každý směr jízdy.

Od 1. - 24. srpna 2010 se bude opravovat severní jízdní pás Jižní spojky v úseku Průmyslová – Rabakovská. Doprava směr Barrandovský most bude vedena jedním jízdním pruhem ve svém jízdním pásu a jedním jízdním pruhem v protisměrném pásu, doprava směr Štěrboholy bude vedena ve dvou jízdních pruzích ve svém jízdním pásu.

V Praze 29. 7. 2010

25

Re: Uzavírky a dopravní omezení

Informace o dopravních omezeních v souvislosti s opravou povrchu ulic Štěrboholská spojka a Jižní spojka
http://magistrat.praha-mesto.cz/84445_I … zni-spojka

Od 2. – 20. srpna 2010 bude prováděna oprava povrchu vozovky Štěrboholské spojky v úseku Nedokončená – Národních hrdinů. Při této příležitosti budou kvůli opravám zúženy jízdní pruhy, vždy budou zachovány dva pruhy pro každý směr jízdy.

Od 1. - 24. srpna 2010 se bude opravovat severní jízdní pás Jižní spojky v úseku Průmyslová – Rabakovská. Doprava směr Barrandovský most bude vedena jedním jízdním pruhem ve svém jízdním pásu a jedním jízdním pruhem v protisměrném pásu, doprava směr Štěrboholy bude vedena ve dvou jízdních pruzích ve svém jízdním pásu.

V Praze 29. 7. 2010