51 Naposledy upravil: anasazi (02.12. 2008 18.06)

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Na těchto snímcích je vidět, kolik práce se dá udělat zaa dva dny:
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 2.JPG.html,
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 3.JPG.html.
Jde jim to hezky od lžíce. Jen nevím, proč už několik dní stojí pod starou lávkou bez hnutí ty dvě švestky. roll

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

52

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

anasazi napsal:

Jen nevím, proč už několik dní stojí pod starou lávkou bez hnutí ty dvě švestky. roll

Asi čekaj až dozrajou...

Ale jsou v jiný poloze!! Takže tam maj jen hnízdo smile

53

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Nesleduju stavbu od začátku, takže bych měl jeden dotaz - co je vlastně na Malovance hotovo? Souhlasí tohle?
Je kompletně udělaný tunel směrem do SAT (tj. STT v rámci stavby Strahovský tunel 2A). Tunel rampy E je hotový a slepě zakončený. S výstavbou JTT se ještě nezačalo.

Trochu mě totiž na dnešních fotkách zarazily zápory v místě začátku rampy D, ale ty jsou predpokládám už starý a nebudou teď potřeba.

Thumbs up Thumbs down

54

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Jak předpokládáš, ty zápory u rampy D jsou staré a nyní se budou vrtat nové směrem k SAT.  Nejsem odborník, ale v této etapě by se mělo dělat na větvích A, B, C, MO L a MO P. Pokud to píšu blbě, někdo mě opravte. smile

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

55 Naposledy upravil: anasazi (09.12. 2008 18.13)

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Moc hezký fotky. V tomhle počasí se jim to jde hezkyod ruky. Nemá někdo tušení, proč tady  chybí kus záporové stěny? Vypadá to, jako by byla v zemi nějaká betonová deska, či co.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

56

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

anasazi: Zasahuje to i doprava k bourané záporové stěně, kde z hlíny čouhá betonový roh. Mne to připadá jako nějaká stoková komora.

Thumbs up Thumbs down

57

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Měla by tudy vést kmenová stoka C z Bílé hory do Papírenský.

Thumbs up Thumbs down

58

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

jo to by měla, protože ta vede vlastně pod celou patočkovou už minimálně od vypichu. je to tak 7 let co ji opravovali mezi klasterem a vypichem

Thumbs up Thumbs down

59

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Ta stoka je už přeložená a tohle jen mrtvá roura, nebo ji budou teprvě překládat?

Thumbs up Thumbs down

60

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Podle tohohle obrázku http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 9.JPG.html bych řekl, že se plánuje stržení zbytku staré lávky. Tímhle to  nejspíš chtějí během bourání podepřít.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

61

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

lávka se bude bourat dnes od 23:00 do 7:00

Thumbs up Thumbs down

62

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

V 00:30, 14.12.2008 (dnes v noci) je sraz na Malovance. Shromažďujte se na konci staré lávky. Připadne v okolí, pokud dorazí mnoho účastníků večerního představení... Musíme se s lávkou rozloučit. Smuteční dary ssebou...

63

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Tak před hodinou padla jižní část lávky...
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 4.JPG.html

64

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Tak jsem tam byl jeste v 4:00 a 5:52. V 5:52 uz bylo vsechno rozchroupano a bagr uz uklizel silnici smile Dneska v poledne ani zminka a plny tunel aut smile

Thumbs up Thumbs down

65

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Pánové, já myslím, že tu webkameru vlastně ani nepotřebujeme. Když tam takhle párkrát za noc zaskočíte, tak to bude bohatě stačit big_smile . Jinak skvělý fotky. Dík. Ty mrchy to rozkousaly jako perník.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

66

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

dnes kolem 8.30 na západní část před ohradu s buňkami Metrostavu, navezeno hodně výztuže menších různých kusů a i jeden návěs +- 12m armatura s profilem odhad R22 - R25

Thumbs up Thumbs down

67

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Ty noční fotky a videa jsou báječný! V duchu jsem spekuloval, zda lávku rozdělí na několik dílů a odvezou na trailerech, nebo jestli ji odstřelí. A pak přijedou takovýhle vetřelci a lávku schroupou jak tatranku. Jestlipak u toho taky hlasitě mlaskali a chrochtali? Kosmické sci-fi hadr.

Thumbs up Thumbs down

68

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Jendelin napsal:

Ty noční fotky a videa jsou báječný! V duchu jsem spekuloval, zda lávku rozdělí na několik dílů a odvezou na trailerech, nebo jestli ji odstřelí. A pak přijedou takovýhle vetřelci a lávku schroupou jak tatranku. Jestlipak u toho taky hlasitě mlaskali a chrochtali? Kosmické sci-fi hadr.

Pokud si dobře pamatuji, tak rámus byl, ale né zas až tak moc... Když jsme stáli vedle sebe, tak jsme se slyšeli. Byl to opravdu velmi pěkný zážitek i proto, jak jsme mohli být blízko.
Jsem rád, že se fotky líbí, to je taky jeden z důvodů, proč to děláme...
Ještě byl na místě nějaký člověk z Brna, udělal i jedno video a taky nějaký fotky a že prej se ozve... zatím nic sad

69

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Ve 22.20 jsem jel kolem a dělali tam něco se semafory. Byli vypnuté, stáli u nich na štaflích (nebo jestli to bylo z vozu?) a všiml jsem si nainstalovaných kamer.

70

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Dnes ráno na ČT 24 hlásili, že semafory jsou mimo provoz a dopravu řídí policajti.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

71

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

už i v druhé "rýze" je podkladní beton, a uz zacli s pokladanim vyztuže pro základ - tak uz se zacne neco stavet :-)

vice info se zitrejsima fotkama

Thumbs up Thumbs down

72

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Možná se ptám naivně, ale neměly by být pod základy pro pilíře vrtané piloty? Samotný podkladní beton a na něm armovaná deska se používá, když jde o souvislejší plochu, jako dno tunelu apod., ne?

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

73

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

no jde hlavne o podloží, kdyby bylo dost únosné tak by být piloty nemusely, tak možná se z toho vyklube něco jiného .... :-)

Thumbs up Thumbs down

74

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Fotky 26. 1. 2009. http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … ka/090126/

Thumbs up Thumbs down

75

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Když pořádně prohlížím ty vizualizace, tak to vypadá, že tam nebudou klasické pilíře, ale plochá betonová podpěra po celé šíři mostu přes 2 x 2 pruhy do SAT, takže by se to mohlo na té desce roznést. Podle postupu prací brzy uvidíme. smile

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz