26

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

nets napsal:

Taková "drobná" mimořádnost!

článek na titulce, fotky zkopírovány do galerie...
Je zajímavé, že na idnes jsou stejné fotky smile

Nechápu, proč už dávno nebyla u vjezdu do SAT postavena ohrada... sad

27

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

kasme napsal:
nets napsal:

Taková "drobná" mimořádnost!

článek na titulce, fotky zkopírovány do galerie...
Je zajímavé, že na idnes jsou stejné fotky smile

Nechápu, proč už dávno nebyla u vjezdu do SAT postavena ohrada... sad

Jj iDnes má uplně stejně rozmazané fotky! smile:):) Ale jestli tě to potěší, tak jsem se !POKOUŠEL! (bylo to označeno jak spam a já nekompromisně dostal "banána" - tímto adminovi děkuju za rychlou reakci a přídání do WL) nahrát ty fotky sem v době, kdy kolega ten článek sepisoval - leč se nezadařilo smile:):)

Tak drobná perlička, která v článku nebyla : z místa focení jsem byl lehce vykázán (tím co jde na na poslední fotce směrem ke mě) stylem : "Co to tu děláš? Táhni s tím foťákem do pr...e! Vypadni..."

Thumbs up Thumbs down

28

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

tomis napsal:

no fuj, to by umelo pekne pochroumat karoserii, nebo kolo. Spadlo to z leva, jak odtezuji zeminu, nebo zezhora z toho mostku?

Z leva (z pohledu fotek)! Je to kus té římsy co je vidět úplně nahoře na fotce ... viz foto s bagrem!

Thumbs up Thumbs down

29

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

nets napsal:

Tak drobná perlička, která v článku nebyla : z místa focení jsem byl lehce vykázán (tím co jde na na poslední fotce směrem ke mě) stylem : "Co to tu děláš? Táhni s tím foťákem do pr...e! Vypadni..."

No ono je to tam "Silnice pro motorová vozidla", takže tam pěšky opravdu nemáě co dělat!! smile Ale oni také ne...

A pokud si dobře pamatuji, tak tam ani není omezená rychlost, takže tam můžeš jet 80 km/h, ale to si asi nejel, protože to bys asi nedobrzdil...

Počítám, že se po dnešním incidentu dočkáme ohrazení staveniště a možná i úpravy dopravního značení...

30

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

kasme napsal:
nets napsal:

Tak drobná perlička, která v článku nebyla : z místa focení jsem byl lehce vykázán (tím co jde na na poslední fotce směrem ke mě) stylem : "Co to tu děláš? Táhni s tím foťákem do pr...e! Vypadni..."

No ono je to tam "Silnice pro motorová vozidla", takže tam pěšky opravdu nemáě co dělat!! smile Ale oni také ne...

A pokud si dobře pamatuji, tak tam ani není omezená rychlost, takže tam můžeš jet 80 km/h, ale to si asi nejel, protože to bys asi nedobrzdil...

Počítám, že se po dnešním incidentu dočkáme ohrazení staveniště a možná i úpravy dopravního značení...

Tak s tím nemohu jinak než souhlasit! Opravdu jsem tam neměl co dělat! Leč to jeho "vyhazování" zcela jistě směřovalo k ututlání celé události a né k ochraně mého zdraví! smile:):):):) Omezená rychlost tam asi opravdu není (nebo jsem si jí nikdy nevšiml)...ale 80 by mě tam asi nikdy nenapadlo jet big_smile:D a to dodržování předpisů -rychlosti obzvláště- není má silná stránka smile:)

Jinak když už KASME nakousl tu rychlost: zajímalo by mě jak to bude s omezením rychlostí na rampách do/z SAT po dostavbě křižovatky. Některé rampy jsou podle plánku a vizualizací docela ostré i na 50km/h!? Nebo se mi to možná jen zdá!

Thumbs up Thumbs down

31

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Je to sice silnice pro motorová vozidla, ale před tunelem je omezení na 50 km/h.

32

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Chápu to správně, že to že iDnes má stejné fotky neznamená, že je vzali odsud, ale že pro ně děláte/poskytl jste jim je?
Ne, že bych zatím přispíval svými fotografiemi, ale nerad bych aby tyhle stránky někdo využíval títo způsobem.

Thumbs up Thumbs down

33

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Prochaine napsal:

Je to sice silnice pro motorová vozidla, ale před tunelem je omezení na 50 km/h.

Řekl bych, že od změny tam není... Ale byla smile Je tam bez poplatku a mimo MHD (i když po snížení "minimální povolené rychlosti na 65 km/h" už to není celkem potřeba - ale to je jinej příběh...)
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 0.JPG.html
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … ewsIndex=3

34

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Máte kasme na mysli třeba tuto značku :-)? Taky jsem jednoznacne pro ohradu a přeškrtnutí starého značení na výjezdu ze SAT, které je nyní trochu matoucí - neodpovídá realitě.

Thumbs up Thumbs down

35

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

kasme napsal:

Počítám, že se po dnešním incidentu dočkáme ohrazení staveniště a možná i úpravy dopravního značení...

Tak odedneška jsou na místě betonové záterasy. Zabranujíci používání "původního" pravého pruhu.

Thumbs up Thumbs down

36

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

martini napsal:

Máte kasme na mysli třeba tuto značku :-)? Taky jsem jednoznacne pro ohradu a přeškrtnutí starého značení na výjezdu ze SAT, které je nyní trochu matoucí - neodpovídá realitě.

jj to je přesně ona smile a ještě možná práce na silnici a pohyb chodců ve vozovce... smile

nets napsal:
kasme napsal:

Počítám, že se po dnešním incidentu dočkáme ohrazení staveniště a možná i úpravy dopravního značení...

Tak odedneška jsou na místě betonové záterasy. Zabranujíci používání "původního" pravého pruhu.

Co jsem včera psal... smile

Dám se asi na věštění...

Škoda, že to neudělali rovnou, materiál na to měli ze starého dělícího pásu Patočkovy...
Tady se všechno dělá, až když se stane nějaká pr.....r sad

37

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

tak jsem to dneska projížděl(tedy proposouval) od kláštera směrem do tunelu a mám několik poznatků

byla tu diskuse, jestli je náhradní cesta níž než původní(a tím pádem podjezdová vyska na rampe D pod lavkou) - je to imho minimalne o metr niz nez puvodni silnice, dokonce bych hadal i 1:70, kamiony se tam vejdou v pohode a ze sedu v aute clovek tak tak vidi ve sve vysce puvodni povrch. Takze bych se podjezdove vysky na rampe D nebal.

druha zalezitost - tipoval jsem ze nove reseni nebude mit vliv na vjezd do tunelu a tezce jsem se mylil, dost to zdrzuje. Ale hlavni co zdrzuje je naprosto "idiotsky" nastavena zelena, ktera je strasne kratka(je to sice osipkovany semafor, ale zelena sviti snad jeste kratsi dobu nez smer rovne, pricemz takhle doprava by klidne mohla svitit i kdyz jede smer tunel->ven, ale ne, je tam cervena.  To podle mne zdrzuje nejvic a proto jsme stali jak paka uz od klastera. nevite jestli takhle je ta zelena normalne, nebo to bylo jen kvuli te nehode na jizni spojce, aby korigovali proudy aut?

Thumbs up Thumbs down

38

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

tomis napsal:

nevite jestli takhle je ta zelena normalne, nebo to bylo jen kvuli te nehode na jizni spojce, aby korigovali proudy aut?

Stoprocentně je SSZ řízena v závislosti na provozu v SAT a dále k JS... Škoda, že tento režim není nikde avízován, aby bylo možné včas zvolit objízdnou trasu.
Dneska to tam asi muselo vypadat smile

A jaký je stav lávky? Nekoukals?

39

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

S lávkou nic nového, bohužel byla už tma, tak jsem nefotil. Přibyl akorát odtěžený kousek v místě původní lávky - roh nejblíž rampě A.

Thumbs up Thumbs down

40

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

pokud jsemt o dobře pochopil, tak staré lávce zbylo už jen pole nad výjezdem z SAT.  a postupně jsou ukusovány boky a tak, až zůstává jen chodnicek.
jinak probiha odtezovani zemini celkove a uz ani misty obcas neni poznat kudy vlastne vedla puvodni silnice.
Co by me zajimalo, jestli zprovozni jeste pred etapou III ten mostek smer k hladkovu, nebo az soubezne s etapou III.

Thumbs up Thumbs down

41

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

tomis napsal:

jestli zprovozni jeste pred etapou III ten mostek smer k hladkovu, nebo az soubezne s etapou III.

Obávám se, že bude zprovozněn až v úplném finále...
Někde jsem viděl harmonogram a ten počítá při uzavření Patočkovi v úseku SAT - Myslbekova s objízdnou trasou Pod královkou - Bělohorská - Myslbekova a vybudováním SSZ na všech větších Křižovatkách.

42

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

no to bude taky moc pekne:-) ale to bude opravdu asi az uplne nakonec

Thumbs up Thumbs down

43

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

dnešní nové foto

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … ka/081127/

Thumbs up Thumbs down

44

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Také moje fotky z dneška, byl jsem tam trochu dřív, tak mám ještě sluníčko a hlavně jeřáb ještě drří ochrannou plachtu. http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … stejnyden/

Thumbs up Thumbs down

45 Naposledy upravil: Mar3ek (27.11. 2008 19.51)

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

horal napsal:

Také moje fotky z dneška, byl jsem tam trochu dřív, tak mám ještě sluníčko a hlavně jeřáb ještě drří ochrannou plachtu. http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … stejnyden/

no podle sluníčka a podle toho že je víc odtěženo bych řekl žes tam byl odpoledne..., nebo to nějak nechápu :-)

jo tak proto je tam plachta aby jim to tak nepadalo dolu....aha :-)

Thumbs up Thumbs down

46

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Strahovský tunel je neprůjezdný, dělníci překopli plyn:

http://zpravy.idnes.cz/strahovsky-tunel … _praha_pei

šikulové ;-)

Thumbs up Thumbs down

47

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

ted v radiu hlasili, ze uz to zprovoznili.
To jsou teda kluci sikovni:)

Thumbs up Thumbs down

48

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

A kde je primátor, když ho tolik potřebujeme?  Podle všech předpokladů měl pobíhat okolo trubek, rozrušeně na ně ukazovat a volat něco jako "já jsem primátor a tohle nedopustím".

Thumbs up Thumbs down

49

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

Však oni mu to naši novinářové televizové a další ..... spočítají.

Thumbs up Thumbs down

50

Re: MÚK Malovanka 11/08 - 03/09

http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … ka/081202/

Thumbs up Thumbs down