26

Re: Díky Kasme :)

A to ještě není v provozu úsekové měření? smile

Thumbs up Thumbs down

27

Re: Díky Kasme :)

Jenik napsal:

No to je dost, že je to konečně dostavěný.  To bylo  dennodenně, tak spustím počítač, a dám se do práce; jo, a ještě se napřed podívám, co je novýho. No jo, tývoe, tady je zase balík fotek vod kasmeho, že jsem to nechyt už v noci, to si musím prohlídnout. No jo, pěkný jako dycky, to je zase novinek. A kuua, vono už je zase dávno po vobědě, a pak mám něco udělat.
Takže Kasme, díky za desítky (stovky?)  hodin zdržování zajímavými informacemi.

Stovky, rozhodně stovky... To jsem rád, že jsem neměl tyhle potíže sám smile
Díky, Kasme!

Thumbs up Thumbs down

28

Re: Díky Kasme :)

Wizard_01 napsal:

A to ještě není v provozu úsekové měření? smile

co vím, tak ne.
Ale během pár dní bude, a bez cedule, neboť je to ve správě PČR smile

a i kdyby bylo, tak jsem jel ještě před uvedením do provozu, takže to nebyla pozemní komunikace, ne? smile
no, nebudem to rozmazávat, můžete se kouknout na videu, jak ubíhají patníky smile >> Lochkov - Jesenice a Jesenice - D1
akorát u Jesenice to foťák zmohlo a vypnul se, takže jsem se musel kus vracet (1km), abych videa navázal...

29

Re: Díky Kasme :)

přidávám se také k poděkování za výbornou práci :-)

Thumbs up Thumbs down

30

Re: Díky Kasme :)

Sice se zpozdenim, ale i ja bych chtel podekovat za perfektni servis po celou dobu stavby.

Skoro se mi nechtelo verit ze to tak rychle uteklo a ze uz se tam jezdi, musel jsem se tam dojet osobne podivat... Na oblouk mostu Cholupice-Tocna se da lehce vylezt a meditovat tesne nad projizdejicimi navesy kamionu, zatimco se nekonecny proud ztraci a znovu vynoruje v Cholupickem tunelu. Velice pusobive.

Diky, diky, diky!

Thumbs up Thumbs down