151

Re: Hradčanská - stavba pokračuje

jj smile

včera jsem chtěl zaparkovat na hodinku na Letné...

ještě že od muzea někdo odjížděl... smile

modré zóny poloprázné... sad

152 Naposledy upravil: Mosquit (22.10. 2012 17.15)

Re: Hradčanská - stavba pokračuje

Když už to Kasme bude přesouvat, tak můžu napsat i svůj pohled na Prahu 8 - jako nerezidenta (rozumějte: bydlím tam už několik let, platím vcelku vysoké nájemné, nakupuji v místních obchodech a využívám místních služeb, ale nemám tam trvalé bydliště) mě může přijít namalování modrých čar na silnici na nějakých asi 25 tisíc ročně.
Další možnosti jsou:
- prodat auto (nereálné)
- chodit si pro auto 15 min pěšky (šlo by to asi i blíže, ale tam to bude nabouchané, jako všude "u hranice"), to mi přijde opravdu nekomfortní
- přestěhovat se (kam? Dostanu se za chvíli do stejné situace...)
- nechat se odtahovat a používat osobu blízkou (opět nekomfortní, spousta zařizování, nemůžu vyjet kdy chci...)
- ?

A důvod proč si nezapsat trvalé bydliště do Prahy? Protože mám zbytek rodiny v jiném krajském městě, kde trávím polovinu týdne, a také tam máme parkovací zóny mad

Jinak bydlím 3 min chůze od metra Kobylisy, v kteroukoliv denní či noční dobu zaparkuji přímo před domem, asi nikdy jsem neparkoval dál než 20m od dveří.

Thumbs up Thumbs down

153

Re: Hradčanská - stavba pokračuje

Podchod Hradčanská:
Práce probíhají dle HMG.
Slavnostní otevření podchodu se koná 30.10.2012 ve 14.30 hod. za účasti pana primátora a
vedení MČ Praha 6.

Thumbs up Thumbs down

154

Re: Hradčanská - stavba pokračuje

tak to bysme se měli zúčastnit také smile

MHMP napsal:

Vážení,
dovolujeme si Vás pozvat na slavnostní otevření podchodu ve vestibulu stanice metra A Hradčanská, které se bude konat za účasti primátora hl. m. Prahy Bohuslava Svobody,
starostky Městské části Praha 6 Marie Kousalíkové, zástupců společnosti Metrostav, a.s, a dalších hostů
v úterý 30. října 2012 v 15.00 hodin.

Tunel pod kolejemi umožní bezpečnější přechod cestujícím z vestibulu metra směrem do Dejvic. Původní úzký podchod z roku 1978 byl zrušen v souvislosti se stavbou tunelového komplexu Blanka.
http://www.praha.eu/public/86/b1/cd/142 … canska.pdf

to bude v Dejvicích a Bubenči radosti smile

155

Re: Hradčanská - stavba pokračuje

Tak 14:30 nebo 15:00? smile

Thumbs up Thumbs down

156

Re: Hradčanská - stavba pokračuje

v 15.10 přijel primátor a 15.23 podchod zprovozněn pro veřejnost...

foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … ka/121030/