26

Re: Lomozi děkujem! :)

Díky za dokonalé informace a fotky!

Thumbs up Thumbs down

27

Re: Lomozi děkujem! :)

Strejda napsal:

... Člověk by neřekl, jak je to návykové...

Ano, týdny tvé dovolené bývaly nekonečné

I já se přidávám s poděkováním

Thumbs up Thumbs down

28

Re: Lomozi děkujem! :)

Také děkuji. Musím říct, že jsem si časem vypěstoval poměrně silnou závislost na Tvých fotkách!

29

Re: Lomozi děkujem! :)

Děkuju za hromadné koření, celý se pýřím. Ale nechte/nechme si něco i pro Kasmeho na 20. září ;-)

Thumbs up Thumbs down

30

Re: Lomozi děkujem! :)

začínám mít abstinenční příznaky, koukám stále ... kdy bude nějaké nové foto sad

Thumbs up Thumbs down

31

Re: Lomozi děkujem! :)

již tak brzy?? Tak to je s tebou dost špatný...

dívej se na webkameru, jak tam jezděj autíčka i tramvaje a krásně prší... smile

http://mo.ttnz.cz/kamery/#hradcanska

32

Re: Lomozi děkujem! :)

Jo, jó,...taky bych si potřeboval ještě šlehnout.
Co teď budu každý den dopodrobna studovat? sad

Thumbs up Thumbs down

33

Re: Lomozi děkujem! :)

S_M_Lomoz bude muset teďka fotit tak jednou za 2dny, pak po 5dnech a pak týden ... až pak se přestane fotit úplně. 600 dní každodenní rituál je fakt závislost :-))

Thumbs up Thumbs down

34 Naposledy upravil: Strejda (02.09. 2010 10.37)

Re: Lomozi děkujem! :)

Povídejte mi o tom. Co 5 minut klikám na refresh, kdy už konečně bude u Hradčanské modrej čtvereček. No nic, jdu se objednat do Apolináře k Nešporovi, snad to pomůže hmm.

Thumbs up Thumbs down

35

Re: Lomozi děkujem! :)

Dneska jsem nafotil jenom ten zasr... nešťastný drápanec na skle přístřešku, který už tam stejně někdo dal včera večer. Jinak vážně není co.

Thumbs up Thumbs down

36

Re: Lomozi děkujem! :)

By stálo za to mít kameru o nového mostu v Troji. Tam se budou dít věci smile

Thumbs up Thumbs down

37

Re: Lomozi děkujem! :)

To ano, jenže to by asi potřebovalo nějakou se zoomem, všechny vhodné objekty jsou dost daleko sad

Thumbs up Thumbs down

38

Re: Lomozi děkujem! :)

Taky moc děkuju, obrazové i textové zpravodajství bylo přímo luxusní :-).

BTW, ne, že bych Lomozovi nepřál dovolenou, ale vždy, když na nějakou jel, jsem si přál, aby to rychle uteklo a on byl zase zpátky :-).

39

Re: Lomozi děkujem! :)

Koukám, že všichni ze stálých návštěvníků už se  děkovali smile
Takže i já se připojuji a děkuji S_M_L za skvělou zpravodajslou práci. Škoda, že na vlastní oči si to ještě chvíli neprohlédnu.
To území Kasmeho navštívím co nejdřív po otevření 512-514. Už si na konec září plánuju vejlet na Moravu.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

40

Re: Lomozi děkujem! :)

Díky !!
Tak, a teď už budeš muset na focení někam dojít, a ne jenom k oknu do kuchyně ...

Thumbs up Thumbs down

41

Re: Lomozi děkujem! :)

Také moc děkuji !!
Skvělé zpravodajství mi bude, stejně jako ostatním, chybět.

Thumbs up Thumbs down

42

Re: Lomozi děkujem! :)

Taky přidávám své díky. Až je mi líto, že je to už hotové... smile

Thumbs up Thumbs down

43

Re: Lomozi děkujem! :)

taky se přidávam k poděkování za výdrž a skvělou práci smile
THX SML

Thumbs up Thumbs down

44

Re: Lomozi děkujem! :)

Nelze dodat nic jiného. Díky

Thumbs up Thumbs down

45

Re: Lomozi děkujem! :)

Také se připojuji s poděkováním za perfektní práci. Pod vše, co ve vláknu padlo, se mohu podepsat.
Teď ovšem mám ten problém, že jsem se nejméně od 26.7. nedostal k Fóru, takže teď mám opravdu co dočítat! Ale zas to má tu výhodu, že pro mě Hradčanská ještě na chvíli neskončila smile

Thumbs up Thumbs down

46

Re: Lomozi děkujem! :)

Když už je na to vyrobeno vlákno - byl by hřích se nepřipojit k hromadným díkům  - což tímto činím. (Škoda že se přes net nedá dá hobla. smile ).
Zajímalo by mě kolik lidí se po skončení "reportáže" potýkalo s abstinenčními příznaky (jako já).

Thumbs up Thumbs down

47

Re: Lomozi děkujem! :)

Byť jsem spíše pasivní návštěvník (prohlížeč a čtenář), tak jsem si samozřejmě nemohl ty slepenice nechat ujít, takže díky, bylo to super. Když pominu, jestli by měla stát Blanka tolik co stojí a všechny ty tahanice okolo, tak je to stejně pořádné dílo a klobouk dolů před projektanty a stavaři - zejména Malovanka se tam krásně vyloupla, to už není křižovatka, to je takové silniční umělecké dílo :-)

Thumbs up Thumbs down

48

Re: Lomozi děkujem! :)

Teď ještě kdyby se tak vytvořilo kompletní video ze slepenic od začátku do konce, tak by to bylo úplně geniální smile

Thumbs up Thumbs down

49

Re: Lomozi děkujem! :)

Kubajsu napsal:

Teď ještě kdyby se tak vytvořilo kompletní video ze slepenic od začátku do konce, tak by to bylo úplně geniální smile

jj, je to v plánu, ale až po 20.9. smile smile

50

Re: Lomozi děkujem! :)

Takže i já se konečně připojuji k díkům za sérii panoramat Hradčanské a připojuji slíbené časosběrné video:
http://www.youtube.com/watch?v=4IbXuqX5PZw

PS: Nezapomeňte si to přepnout do HD, pokud to teda váš HW a připojení k netu zvládnou.

Mam doma i verzi ke stažení pokud by byl zájem, ale nějak se mi to nedaří srazit pod velikost 300 MB, pokud máte zájem, dám to někam ke stažení.

Thumbs up +3 Thumbs down