26

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Bohužel u kamery nyní nikdo není, musíme vydržet až tak do poledne.

Thumbs up Thumbs down

27

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

tak se nám ukazal první obrázek,ale stejně se neobnovuje. ale už není vidět tma smile

28

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

super-kamera už zase běží

29

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

No, držte palce ať to vydrží. Moc nevím co se stalo. Je to prostě jen levnej krám, takže se asi čas od času kousne.

Thumbs up Thumbs down

30

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

kamerka se nám opět dneska odpoledne zasekla a přestala přenášet aktuální dění sad

31

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Tak pomalu nadešel čas, kdy se musíme rozhodnout co dál s kamerou na Hradčanské.
Varianty které mě napadají:
1) Nic neměnit a čekat až se začne pracovat na E1
2) Otočit směrem na Letnou
3) Dočasně otočit směrem na Letnou a v okamžiku, až se začne pracovat na E1 tak vrátit

Co vy na to?

Thumbs up Thumbs down

32

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

E1 je myslím i ze stávající pozice dost v dálce. Netrval bych na ní, pokud se tam nedá nějak dozoomovat s rozumným výsledkem; tomu bych se docela divil. Až se vybetonuje horní vrstva E3 - tj. někdy časem po pozítřku, otočil bych na E4+E5 (+možná na kus E6, jak to vyjde).

Thumbs up Thumbs down

33

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Jsem pro otočení na E456 až to tu dodělají. smile
Na E1 jen jestli tam bude něco opravdu zajimaveho ale uhel pohledu odsud neni idealní.
Zajimave to bude na C1,2 ale tam vidime přes slepenice. smile

Thumbs up Thumbs down

34

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Někde byla fotka výhledu z okna, ne? smile

35 Naposledy upravil: S_M_Lomoz (23.01. 2010 15.59)

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Jo, byla. Doporučoval bych se podle číslování v téhle galerii přesunout z obrázku 2 na obrázek 4, a to i přes ten pitomý sloup uprostřed - tomu se nevyhneme.

Thumbs up Thumbs down

36

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

S_M_Lomoz napsal:

Jo, byla. Doporučoval bych se podle číslování v téhle galerii přesunout z obrázku 2 na obrázek 4, a to i přes ten pitomý sloup uprostřed - tomu se nevyhneme.

V podstatě jsem pro, i když pokud by odtěžování v jámě postoupilo o něco víc, mohla by to být i pozice z obrázku 5. A bez sloupu.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

37

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

S_M_Lomoz napsal:

Jo, byla. Doporučoval bych se podle číslování v téhle galerii přesunout z obrázku 2 na obrázek 4, a to i přes ten pitomý sloup uprostřed - tomu se nevyhneme.

také jsem proto,přesunout kameru na obrázek 4

38

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Docela bych myslel, aby nas další generace neproklínaly, že obrázek se sloupem v prostředku je nepoužitelný.
Při jakémkoli výběru do tisku - časopisu - kroniky budou všechny takové fotky apriori vyřazené a to je škoda.
Obávám se že jediná možnost je první č 3 a pak až č.5. to znamená bez sloupu uprostřed,
i kdyby se mělo třeba počkat, nebo tam mezitim dát E1. smile smile

Thumbs up Thumbs down

39

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Já bych současnou pozici kamery ještě nechal, alespoň na odtěžování E1. A dál už tam nebude moc vidět.
Nová pozice by měla být rozhodně bez sloupu. Takže bych hlasoval pro 5. Navíc při šikmějším pohledu se do záběru vejde víc než při kolmém. A dno jámy nebude schované pod hranou terénu. A v pozici 3 už mají dost hotového, ne?

Thumbs up Thumbs down

40

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Taky bych byl pro 5. Ale stejně se to bude muset vyhodnotit až na místě.

Thumbs up Thumbs down

41

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Osobně se spíše také přikláním k variantě 5.

Thumbs up Thumbs down

42

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Já bych taky zatím kameru ještě do odtěžení E1 neposouval.

Thumbs up Thumbs down

43

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Derilin napsal:

Já bych taky zatím kameru ještě do odtěžení E1 neposouval.

já taky, samozřejmě s přihlédnutím na aktuální dění. Je to sice dál, ale tady máme větší rozlišení než jinde...
Potom samozřejmě "5" nebo ještě kousek vpravo smile

44

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Já bych bral 6 nebo 7 - největší pozorovací úhel (o detaily snad tak nejde, stejně je z webkamer kulový rozeznat).

Thumbs up Thumbs down

45

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Kubajsu napsal:

Já bych bral 6 nebo 7 - největší pozorovací úhel (o detaily snad tak nejde, stejně je z webkamer kulový rozeznat).

Jo. Ale s výjimkou právě téhle.

Thumbs up Thumbs down

46

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

I tak bych radši na webkamerách měl co největší úhel na pozorování - detaily jsou buď všude stejné, nebo jsou vidět na fotkách, kterých díkybohu a všem zúčastněným není málo.

Thumbs up Thumbs down

47

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Myslím, že pokud se nějak rozhodneme, nemělo by se s otočením váhat. Práce se momentálně přesouvají mimo kamery směr Letná.

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

48

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

souhlaím,že by se s otočením kamery nemělo váhat. Ted se rozbíhají práce na dilataci E5 a my o ně přicházíme. odtěžování E1 zatím není na pořadu dne, tak bych kameru otočil co nejdříve

49

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Jsem pro - i kdyby se začalo odtěžovat hned, tak toho stejně mnoho vidět nebude.

Thumbs up Thumbs down

50

Re: Webkamera Hradčanská - Špejchar

Problém je v tom, že se k ní nedostanu (za světla) dříve než v sobotu dopoledne. Takže to ješte budete muset 2 dny vydržet. Zatím bych to viděl tak, že ji otočím na E5 a pak se uvidí - buď na E1 (pokud se na ní začne neco dít) nebo ji přehodím na druhou stranu
okna (cca o 3-4 metry doprava - tím se alepoň částečně vyhneme sloupu) a budu ji postupně pootáčet na aktuální úsek. Sice se tím částečně přijde o časosběr, ale pořád mi to přijde lepší, než koukat na statický obrázek. Souhlasíte ?

Thumbs up Thumbs down