26

Re: Most Svatovítská a okolí

mě se teda ta zadní strana nelíbí, raději bych jí vyměnil smile

27

Re: Most Svatovítská a okolí

třeba je to PPPS a né PHS
jo a taky jak bylo listí na stromech, tak nebyla druhá strana vidět smile

28

Re: Most Svatovítská a okolí

Před nějakou dobou jsem šel okolo dětského hřiště a něco tam viselo, tak jsem to ofotil. Jsou to výkresy PHS i mostu se severním předmostím, z toho se snad dá něco usoudit.

Thumbs up Thumbs down

29

Re: Most Svatovítská a okolí

Most Svatovítská - předepnuto, zainjektováno, husí krky uřezané. Překvapilo mě to, čekal jsem, že beton nechají zrát déle než týden.

Thumbs up Thumbs down

30

Re: Most Svatovítská a okolí

dnes probíhá osazování nových sloupů veřejného osvětlení na straně u bývalých kasáren

Thumbs up Thumbs down

31

Re: Most Svatovítská a okolí

Deska mostu přebroušená a vyluxovaná, asi budou pokládat izolaci

Thumbs up Thumbs down

32

Re: Most Svatovítská a okolí

na nové východní části mostu začali s armováním provizorních říms mostu...

Thumbs up Thumbs down

33

Re: Most Svatovítská a okolí

Na západní straně odtěžují jižní svah u trati k vodárně (náklaďák stojí přes koleje a výluku nepotřebuje smile ), na severní straně už je připravená plocha. Asi se brzo dočkáme těžby milánských stěn.

Thumbs up Thumbs down

34

Re: Most Svatovítská a okolí

Jenik napsal:

(náklaďák stojí přes koleje a výluku nepotřebuje smile )

Na takove veci se nemusi delat vyluka, staci to domluvit se SZDC, kteri pak strojvedoucim vydavaji rozkaz o pomale jizde apod. Motorak jede ve vymezenem useku velmi pomalu tak, aby byl schopen ihned zastavit. Treba v pripade, ze by pres koleje stala Tatrovka smile

Thumbs up Thumbs down

35

Re: Most Svatovítská a okolí

dnes betonují řimsu mostu...

Thumbs up Thumbs down

36

Re: Most Svatovítská a okolí

Málem jsem to nenašel, když jsou vláken už dvě stránky
Po delší přestávce se pracuje i na mostě, na jižní (horní) straně je vyarmované a šaluje se (provizorní) svodidlo a na JV kraji vyarmované něco jako římsa nebo  přechodová deska. Do koruny stěny na severovýchodní straně jsou navrtané nějaké kotvy.
viz foto http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 100319/ms/

Thumbs up Thumbs down

37

Re: Most Svatovítská a okolí

Jenik napsal:

Most Svatovítská: souvisle položené koleje od provizorní křižovatky přes celý most

a já našel jedno foto smile http://tram-forum.prazsketramvaje.cz/do … ;mode=view
Nějak se tam nestíhám zastavit sad

38

Re: Most Svatovítská a okolí

Odpoledne už za mostem zúžený směr na kulaťák do jednoho pruhu v místech, kde se bude provizorní trať křižovat s vozovkou...a rozjíždí se zemní práce podél tý PHS..

Thumbs up Thumbs down

39

Re: Most Svatovítská a okolí

V pondělí jsem zapomněl, že máme vlákno sad
Most Svatovítská: koleje jsou zaasfaltované, asfaltují se vozovky litým asfaltem (pro finišer je to moc úzké). Na severní straně mostu začali se zemními pracemi pro pokračování a napojení vozovky.

Dnes už mají položené obrubníky provizorního chodníku.

Thumbs up Thumbs down

40 Naposledy upravil: Jirka (14.05. 2010 08.07)

Re: Most Svatovítská a okolí

do vlákna Fotky HRADČANSKÁ - Prašný most - odkazy - NE DISKUSE jsem včera podvečer dal odkaz na pár fotek jak asfaltují tramvajový pás na mostě...  odkaz na toto vlákno nedávám, abych zbytečně nevytvářel duplicitu...

Thumbs up Thumbs down

41

Re: Most Svatovítská a okolí

Až dnes jsem si všiml, že sloupy VO (asi i pro troleje) jsou "zapíchnuty" pod mostem v úrovni železnice smile
http://www.tunelblanka.cz/pic_fotogaler … photo=7392

42

Re: Most Svatovítská a okolí

Pražce položeny až k současné vozovce.

Thumbs up Thumbs down

43

Re: Most Svatovítská a okolí

Myslíte že zábradlí na mostě je jen provizorní? Co si vzpomínám, říkalo se že zábradlí bude imitovat to původní, tedy zídka s kulatými mřížemi.

Thumbs up Thumbs down

44

Re: Most Svatovítská a okolí

P_V napsal:

Myslíte že zábradlí na mostě je jen provizorní? Co si vzpomínám, říkalo se že zábradlí bude imitovat to původní, tedy zídka s kulatými mřížemi.

Pokud mě pamět neklame...
vše co je nad mostovkou je provizorní...
zábradlí, svodidla...

45

Re: Most Svatovítská a okolí

Na jižním předmostí mostu Svatovítská je doasfaltováno (dokonce už je na nový sloup zavěšena stávající trolej), na severu přibylo zase pár pražců a kolejnic (pokračování asi až při výluce).
Východní chodník je již dokončen.
Také pokračují práce na bezbariérových nástupištích "nové" zastávky Vítězné náměstí.

46

Re: Most Svatovítská a okolí

Projel jsem dnes okolo, tramvajové koleje od Milady Horákové přes nový most směrem na kulaťák už jsou komplet propojeny s původními ve Svatovítské.

Thumbs up Thumbs down

47

Re: Most Svatovítská a okolí

Koleje jsou hotové, dnes je zabetonovávají včetně podkladu pro přilehlou komunikaci.

Thumbs up Thumbs down

48

Re: Most Svatovítská a okolí

Koleje už jsou zaasfaltované, východní vozovka taky. Na západní vozovce chybí už jen napojení ke stávající vozovce, asi budou muse vytrhnout ještě jeden či dva tramvajové panely.

Thumbs up Thumbs down

49

Re: Most Svatovítská a okolí

Dnes odpoledne byla převedena doprava na východní část nového mostu.

Thumbs up Thumbs down

50

Re: Most Svatovítská a okolí

Západní vozovka na severním předmostí vypadá dokončeně, ale v provozu zatím není.
Nad jižní opěrou zavrtána řada zápor.

Pár fotek z BUSu za chvíli smile