51

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Kamery budou asi problém u servru. Jde jen Hradčanská.

Thumbs up Thumbs down

52

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

už to jede...
dle archivu byl výpadek 14.39 - 16.29
a zrovna na Patočkově takové krásné a barevné obrázky smile

53

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Pěkný večer a díky za všechny detailní informace o MO, které tu shromažďujete.

Měl bych dotaz na možnost (dočasného) pootočení webkamery Myslbekova kousek doprava, aby byla vidět i stavbou nedotčená část Myslbekovy. Očekávám, že budete proti, protože chcete asi sledovat hlavně, co se děje v jámě, ale třeba se mýlím nebo budete tak laskavi, že kousek zorného pole oželíte.

Moje motivace je jiná: náklaďáky stavby mají údajně zakázáno jezdit Myslbekovou (kde hodně zhoršují vzduch i hluk), ale podle toho, co jsem náhodou vyfotil, to dost porušují. Kdyby na ně koukalo oko kamery, dají si třeba pozor...

Thumbs up 0 Thumbs down

54

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Spíš se bude muset najít dobrovolník, který tam vyleze a kameru otočí, aby bylo vidět více. Ono je to na střeše a cesta tam je docela blbá smile

Thumbs up Thumbs down

55

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Přidávám se k poděkování!
Já bych zase byl pro lehké pootočení více doleva, aby bylo vidět i na D6-7...
Na druhou stranu, pokud nějaký nadšenec připravuje udělat ze snímků zrychlené video tongue , bude tam mít najednou jiný záběr.
Btw, nedá se kamera nějak doostřit (vyměnit za Hradčárnu...)?
Pokud tam někdo poleze, tak ještě více dííík a držím palce!

Na ty náklaďáky by si měly počkat Městská benga a dát jim párkrát flastr... a šmitec.

Thumbs up Thumbs down

56

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Co je D6-7?

Souhlasím, že pootočení zkazí možnost dělat video. V principu ale nikdo zásadně proti opravdu není?

Dnes jsem aspoň vybral plnění náklaďáku, který mám pak vyfocený na Bělohorské. Co se týče té policie, tak buď už OMI mlží a o nic ji vůbec nepožádal, nebo na to policie kašle. Nemáte někdo nápad, na koho se obrátit? Pořád věřím, že dokážu použít existujících složek tohoto státu a nebudu si muset všechno dělat sám (s pomocí vaší kamery).

Thumbs up Thumbs down

57

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

obo napsal:

Co je D6-7?

viz http://mo.ttnz.cz/wordpress/wp-content/ … b-orto.jpg

58

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Proč s kamerami hýbat ?? Jednak je dobrá kontinuita a pak se zajímáme především o stavbu a ne, abychom čekali zda načapáme někoho, kdo jezdí jinudy nežli má. Taky se uvolní kamera na Hradčanské, kde stavba končí - šla by dát na psychosomatickou kliniku a nasměrovat na ten hluchý prostor D4-D7 ?

Thumbs up Thumbs down

59

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Problém nekázně řidičů se opakovaně řeší na kontrolních dnech. Bylo tuším řečeno, že přistiženým řidičům bude ukončena smlouva. Náklaďák jedoucí Myslbekovou je třeba zdokumentovat tak, aby byla vidět SPZ a následně se obrátit na vedení Metrostavu nebo Eurovie (podle toho ke které stavbě náklaďák patří, což se ovšem blbě poznává) a současně pro jistotu dát podnět i na městkou část P6, TSK a OMI...

Thumbs up Thumbs down

60

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Díky moc za tip obrátit se přímo na Metrostav a Eurovii (poradíte-li i osobu, budu ještě radši, zatím jsem to poslal do hlavní schránky na spam...). Na OMI, DOP a P6 se obracím už dlouho bez reálného výsledku.

Taky díky obrovi za odpověď na moji otázku, proč vlastně ty kamery zřizujete. V této chvíli začínám být zase nepatrně optimistický, že ten okrajový problém s náklaďáky dokopu k vyřešení, aniž bych potřeboval někoho načapávat vaší kamerou. Už dost na tom, že musím načapávat já a ne ti, které si z daní platím...

Thumbs up Thumbs down

61

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

pane Obo, nejsem ani webmaster ani ten kdo rozhoduje o kamerách. jen jsem vyjádřil svůj názor, tak jako vy. Z důvodů dokumentárních se nechává kamera vždy namířená na jedno místo, vznikne tak časová řada, video změn a vývoje.

Thumbs up Thumbs down

62

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

obo: kompetentní osoba ke stavbě SAT2B je ing. Tesař, EUROVIA sedí v ul. Hládkov 4 nebo 2, teď si nejsem jistej tím číslem. Stavba 9515 ing. Růžek MTS divize 2, asi by měl sedět v buňkovišti na ZS Myslbekova.

Thumbs up Thumbs down

63

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Webkamera Malovanka už nejede/neukládá od pátku. Ono na ní stejně není vidět nic nového - je to stejně jako u Hradčanské záměr nebo jenom porucha?

Thumbs up Thumbs down

64

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Kamera neuklada.

Thumbs up Thumbs down

65

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Bylo by možné pootočit kameru na Myslbekově trochu doleva?  V jámě se toho bude dít víc než v prostoru mezideponie rubaniny

66

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

kamera Myslbekova a Malovanka - myslím, že kamera Malovanka už splnila účel, nic dalšího nového tam vidět nebude, do rampy z tunelu na Břevnov stejně nevidí. Tak se přimlouvám tuhle kapitolu uzavřít a kameru Malovanka otočit/přemístit na směrem doprava co nejvíce k Myslbekově. Může vidět to co by chtěl Vondr od kamery Myslbekova ?
Další atraktivní místa - tj. Prašný most a Trojský most stejně nevycházejí.

Thumbs up Thumbs down

67

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Sekli se nám kamery na klinice:(

68

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Mě fungujou.

Thumbs up Thumbs down

69

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Pánové, co takhle přesunout kameru z Malovanky na balkónek kliniky?
http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … 9.jpg.html
Je to technicky reálné? Tam by teď bylo na čas na co koukat

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

70

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

v čase 8:32 se zasekly obě kamery na klinice

71

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

už se ví příčina, proč nám od rána nefungujou kamery v okolí Patočkovy? nějak jsem si na ty kamery zvykl:)

72

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

zkus zavolat na kliniku, jestli jim jde internet a elektrika smile smile

73

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

Nezajde někdo mrknout na ty kamery co s nima je? rád bych zaskočil,ale mám to trochu z ruky:)

74

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

vondr napsal:

Nezajde někdo mrknout na ty kamery co s nima je? rád bych zaskočil,ale mám to trochu z ruky:)

Dneska jsem se ptal na klinice, nejde jim internet.

Thumbs up Thumbs down

75

Re: Naše webkamery Hládkov a Malovanka

smile jsem si říkal, že naše technika je v pořádku smile smile

kdyby nedávno nepřešli na kabel, tak to přes tu wifinu asi chodí... smile