51

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Na co tipujete divny vyrustek na Malovance? Vypada to jak provizorni most...
http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … 1.JPG.html

Thumbs up Thumbs down

52

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Podle mě ano. Musí přemostit ten přesah stropu tunelu. Lépe je to vidět tady http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … 4.JPG.html .

Thumbs up Thumbs down

53 Naposledy upravil: Mar3ek (29.10. 2008 11.19)

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

pár nových fotek
už je videt vice a poradne se rýsuje budoucí komunikace a dříve řešené přemostění po kterém se zřejmě bude jezdit ze Strahovského tunelu směr Vypich

Thumbs up Thumbs down

54

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

horal napsal:

Podle mě ano. Musí přemostit ten přesah stropu tunelu. Lépe je to vidět tady http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … 4.JPG.html .

a už je to jasné - je to most http://www.ttnz.cz/mo/album/v/stavby/si … 1.JPG.html

55

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

cca 13:30 dopravní nehoda BUS (centrum => SAT) x OSO (Patočkova d.c.), takže totální kolaps smile Možná ještě je smile

na staveništi asi 5 autojeřábů a zmizela severní ohrada, nic jiného jsem z auta neviděl

56

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Uz nekolik dni je pouze jeden pruh smer Vypich, protoze se pracuje na dvoupruhove prelozce smer Stresovice...
Vypada to ze za nejaky ten tyden se bude jezdit jinudy smile

Thumbs up Thumbs down

57

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

od zvláštního zpravodaje: Patočkova pod novou lávkou směr Vypich - omezení na jeden jízdní pruh

58

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

BUS výluka Malovanka - zdroj doprava.cx a ROPID

      Na Petynce -> Malovanka
      od 13. 10. (zahájení provozu) cca do konce října - výstavba mimoúrovňové křižovatky Malovanka

      Změny linkového vedení:

      217: Dejvická -> ... -> Vozovna Střešovice -> Hládkov (v tramvajové zastávce) -> Malovanka -> ... -> Na Knížecí

      Změny autobusových zastávek:

      Po dobu výluky se ruší zastávka Pod Královkou ve směru Malovanka.

Důvod : výstavba křižovatky u Strahovského tunelu - zákaz odbočení z ul. Patočkova vlevo do ul. Pod Královkou

59 Naposledy upravil: Mar3ek (17.10. 2008 18.50)

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

tak uz začli pokladat asfalt finišerem ve směru ze Střešovic na Vypich

Thumbs up Thumbs down

60

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Dneska rano na Malovance se asfaltovala tusim uz 2. nebo 3. vrstva. Obrubniky uz jsou po cele delce nove komunikace. U mostu pro pesi se pracuje na chodniku.

Thumbs up Thumbs down

61

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

a už i nové lampy taky dneska osazovány

Thumbs up Thumbs down

62

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Čerstvé foto: http://ttnz.cz/mo/album/v/stavby/silnic … nka/081028

Thumbs up Thumbs down

63

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Mám několik otázek a nedokážu k nim najít odpovědi, proto prosím jestli by mi někdo byl schopen fundovaně odpovědět:
1) Rampa E, na kterou je převeden jeden pruh náhradní komunikace,  - vím že tunelová část je postavena a přikryta, ale ta rampa byla vyhloubena až k tunelu, něčím položena a zase zasypána(je vidět na té náhr. komunikaci, že ne úplně, neboť je tam takový terénní hup), nebo to kompletní vyhloubění rampy bude až po ukončení objezdu tímto směrem(tj. po etapě 2)?
2) Hloubení tunelů ke křižovatce hládkov - jak jsem pochopil ze včerejších videí, tak až po křižovatku hládkov budou hloubené tunely v profilu stávající komunikace, poté povedou až v podstatě k prašnému mostu trochu bokem(pod tím parkem) - už se ví jak se bude toto řešit, jestli se převede komunikace na jeden pruh a vyhloubí se jedna TT, přikryje se a opět se vyhloubí druhá, nebo povede objízdná trasa skrz obytnou zónu hádkov(přez nový, zatím nevyužívaný most překlenující výjezd ze Strahov. tunelu?Dík moc

Thumbs up Thumbs down

64

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

ad 1 Vyhloubení rampy E bude až poté, co bude odstraněna dočasná komunikace.

Thumbs up Thumbs down

65

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

tomis napsal:

...Hloubení tunelů ke křižovatce hládkov - jak jsem pochopil ze včerejších videí, tak až po křižovatku hládkov budou hloubené tunely v profilu stávající komunikace, poté povedou až v podstatě k prašnému mostu trochu bokem(pod tím parkem) - už se ví jak se bude toto řešit, jestli se převede komunikace na jeden pruh a vyhloubí se jedna TT, přikryje se a opět se vyhloubí druhá, nebo povede objízdná trasa skrz obytnou zónu hádkov(přez nový, zatím nevyužívaný most překlenující výjezd ze Strahov. tunelu?Dík moc

To by mě taky zajímalo, je k tomu nějaké info?

Thumbs up Thumbs down

66

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Pokud si dobře pamatuji, tak tento hloubený úsek se bude dělat až ke konci, takže je předčasné spekulovat o postupu výstavby smile

Já tipuji do centra okolo a z centra přes staveniště...

Můžete se někdo dojít zeptat dnes do infocentra smile Ale, zřejmě nic jiného nepoví...

67

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

určitě ... navrhuji nějaký masový náběh na info centrum, dotazů už mám plný sešítěk  :-))

Jediné možnosti N.D. jsou ulice Parléřova, Hládkov, Za Hládkovem. Pokud je využijí na 100%, můžou uzavřít celý úsek Malovanka - Hládkov(Myslbekova) najednou ... smile

Thumbs up Thumbs down

68

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Wizard_01 napsal:

určitě ... navrhuji nějaký masový náběh na info centrum, dotazů už mám plný sešítěk  :-))

Tak to sem pak určitě napiš pokud budou nějaké odpovědi, už se těším.

Thumbs up Thumbs down

69

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Upřímně řečeno, nebyl bych až takový optimista. Byl jsem tam v poslední době dvakrát, abych se poptal na některé věci okolo Hradčanské a 0080. Bohužel tam o obou středách byli spíš lidi, co znají stavbu 0079, a o těch ostatních moc nevěděli. Takže to bylo spíš takové pokyvování hlavou a mrmlání "hmm... no vlastně... asi ano".

Thumbs up Thumbs down

70

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

S_M_Lomoz napsal:

Upřímně řečeno, nebyl bych až takový optimista. Byl jsem tam v poslední době dvakrát, abych se poptal na některé věci okolo Hradčanské a 0080. Bohužel tam o obou středách byli spíš lidi, co znají stavbu 0079, a o těch ostatních moc nevěděli. Takže to bylo spíš takové pokyvování hlavou a mrmlání "hmm... no vlastně... asi ano".

Mohu jen potvrdit... sad

A vzhledem k neustálým změnám.., do stavby kecá kde kdo..., tak ani není zájem zveřejňovat nějaké konkrétní představy vzdálené budoucnosti....

Ale to už jsme se z Malovanky vzdálili smile

71

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Na Malovance uz jsou namalovane nove pruhy :-) Ze by to zitra skutecne pustili smile ?

Thumbs up Thumbs down

72 Naposledy upravil: stanley (01.11. 2008 21.44)

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Jen takova otazka: rampa D (jestli dobre chapu nakresy zde na webu tak je to ta, po ktere bude brzy spusten provoz smer Patockova -> centrum) je jiz ve sve finalni verzi? Ptam se proto, ze mi nepripada prilis zahloubena oproti puvodni vozovce a tudiz by tam mely mit vysoke kamiony potize s lavkou... Jestlize to neni finalni verze a bude se jeste predelavat (zahlubovat), docela by me zajimalo proc se to nemohlo udelat uz ted? Jestlize je zahloubena vic nez se zda, tak se omlouvam, z fotek to moc zrejme neni. Diky za nazory. smile

Thumbs up Thumbs down

73

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

ad pruhy - jel jsem tam dnes, ještě to nespustili, přišlo mi, že ten mostek ještě není úplně finální, ale ta vozovka na rampě E a D vypadá luxusně.

Ad rampa D - podle mého názoru se sice nezdá,ale je tak minimálně o půl metru níže než původní vozovka, ne-li o metr, takže myslím, že se to tam vejde, navíc pokud si dobře pamatuju, tak rampa D je pro směr ze střešovic na břevnov, a podle mne tam moc kamiony poustet nebudou a rampa A - to povede spise tak, aby kamiony jeli po vnejsim okruhu pokud mozno, ale to je jen odhad...

Thumbs up Thumbs down

74

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

Podle mě je to finální podoba a když se koukám na fotku, tak je tam větev D o dost níž než stávající vozovka, kde je výška 3,8 metru. Je ale pravda, že lávka směrem "do prava" klesá. Až otevřou lávku, tak to změříme smile Metr mám stále v batohu. Teď tam raději nepolezem... Nebo uvidíme podle dopravního značení.

PS: nový článek na titulce

75

Re: MÚK Malovanka - do otevření severní části 11/08

kasme napsal:

Podle mě je to finální podoba a když se koukám na fotku, tak je tam větev D o dost níž než stávající vozovka, kde je výška 3,8 metru. Je ale pravda, že lávka směrem "do prava" klesá. Až otevřou lávku, tak to změříme smile Metr mám stále v batohu. Teď tam raději nepolezem... Nebo uvidíme podle dopravního značení.

Prave tuhle fotku jsem taky zkoumal a zas tak velkej rozdil oproti puvodni vysce mi to neprijde... sice je to tam mezi tim vykopany, ale rampa D je zase o dost zvednuta... No uvidime, snad inzenyri vedi co namalovali. cool
Jo a jeste jedna vec me napada: Operna zed vnitrniho "doliku" MUK se nejakym prapodivnym zpusobem ostre lame smerem dolu... To mi jednak nejak nesedi s vizualizaci, ale tu bych nebral tak vazne, spis to tak nejak vseobecne nechapu... kam az se chteji zahrabat?

Thumbs up Thumbs down