26 Naposledy upravil: Jenik (30.04. 2021 10.31)

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: Pokračují s kanalizací, bude v tom přidávaném pruhu. Vrtají a betonují pilotky, kromě armokošíčků do  nich dávají i Ička, která kousek čouhají, snad přídavná tuhá výztuž, jinak účel neznám.

Thumbs up Thumbs down

27

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: Chtěl jsem referovat, jak stále pokračují započaté práce bez změn viditelných na povrchu (kromě kousku připraveného bednění), a přitom se na Českých dálnicích objevilo průjezdné video od Jiřího Lose
https://www.youtube.com/watch?v=ffljcTZpC3g

Thumbs up Thumbs down

28

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: té kanalizace je asi dost, pořád mají připravené velké i menší roury a prefa šachty v množství větším, než malém. Severně od mostu mají vyarmovaná a jednostranně zašalovaná tři pole opěrky.

Thumbs up Thumbs down

29

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: té kanalizace je asi dost, pořád mají připravené velké i menší roury a prefa šachty v množství větším, než malém. Severně od mostu mají vyarmovaná a jednostranně zašalovaná tři pole opěrky.

Thumbs up Thumbs down

30

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: kanalizace stále kvoká. Opěrky mají zabetonovaná ta tři pole, armují a šalují další.

Thumbs up Thumbs down

31 Naposledy upravil: Jenik (10.06. 2021 21.54)

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: kanalizace je snad už hotová až k bus stanici v Chuchli (Dostihová). Vrtná soupravička se už přemístila jižně od mostu k loděnici, severně jsou piloty (snad) hotové. Víc jsem neviděl, z busu je lepší výhled smile

Thumbs up Thumbs down

32

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

V neděli jsem udělal pár fotek

https://www.rajce.net/f1488205110

33

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: V Chuchli mají připravených několik cívek silových kabelů. Vrtná souprava je již jižně od mostu do Chuchle. Severně od mostu Inteligence průběžně betonují opěrky, podle šířkového uspořádání si pořád myslím, že chodník bude aspoň kosek vykonzolovaný z opěrky. U Barrandova mostu je složených několik armokošíčků, nevím jestli je tam jenom odložili, nebo budou ještě vrtat.

Thumbs up +1 Thumbs down

34

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: v Chuchli jsou snad nějaké kabely  položené. Pilotky jsou asi zavrtané a zabetonované všechny. V Chuchli dělají ještě před pilotami (směrem k vozovce) záporové pažení. U loděnice (mezi stanicí bus a mostem) vyhrabali jámu až na úroveň jejich trávníku. Možná proto ty zápory, že by to chtěli dělat kolem celé loděnice? Asi ano, protože tam je snad největší výškový rozdíl a malý prostor, tedy opěrka na celou výšku bez dalšího svahování. Severně od mostu pokračují v betonování opěrek po jednotlivých polích, některá jsou již zaizolovaná.

Thumbs up Thumbs down

35

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: kabelové cívky v Chuchli  jsem už nepostřehl, snad položeno. U tohohle domečku https://mapy.cz/zakladni?x=14.3941263&a … itch=0.082 (netuším, čí je) jsou zavrtané čtyři piloty, jakoby ho chtěli podkopat. Ten blbord je už pokácený s ostatním nepotřebným. A protože neodstěhovali vrtnou soupravu, asi ještě pár pilotek na jihu bude. U loděnice zahrabali pod úroveň trávníku, takže tam opravdu bude vysoká opěrka, asi navazující na současnou stanici bus. Severně od mostu dál betonují opěrky, chystají si výztuž nad jejich úroveň.

Thumbs up Thumbs down

36

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: kabelové cívky v Chuchli  jsem už nepostřehl, snad položeno. U tohohle domečku https://mapy.cz/zakladni?x=14.3941263&a … itch=0.082 (netuším, čí je) jsou zavrtané čtyři piloty, jakoby ho chtěli podkopat. Ten blbord je už pokácený s ostatním nepotřebným. A protože neodstěhovali vrtnou soupravu, asi ještě pár pilotek na jihu bude. U loděnice zahrabali pod úroveň trávníku, takže tam opravdu bude vysoká opěrka, asi navazující na současnou stanici bus. Severně od mostu dál betonují opěrky, chystají si výztuž nad jejich úroveň.

Thumbs up Thumbs down

37

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Domeček je dle katastru Pražské plynárenské a.s.
Technická mapa se mi nedaří otevřít, ale mám dojem, jestli tu nevede roura pod Vltavou wink

Jo, už otevřeli Lidl vedle Hornbachu wink

38 Naposledy upravil: Jenik (19.07. 2021 21.50)

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: oprava - u toho domečku je těch pilot 8-10. Vrtná souprava už je odstěhovaná. A za ten týden velmi pokročili s opěrkami. Od jihu k mostu do Chuchle skoro všechny, severně od mostu Inteligence chybí jen pár polí, a izolují a zasypávají.

A není u toho Lidlu ještě něco?

Thumbs up Thumbs down

39

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Jenik napsal:

A není u toho Lidlu ještě něco?

U Lidlu je ještě nové KFC.

Tento týden se opravují povrch a dilatace na mostě u Zbraslavi přes ulici K Peluňku. Aktuálně pravý a odstavný pruh smerem dolů do centra. Už to chtělo byla tam díra jako krá...

Thumbs up Thumbs down

40

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: Od jihu již mají opěrky všechny hotové, pokládají podkladní vrstvy na geotextilii. U plynárenského domečku dělají malou opěrku k silnici. Přestavují zastávku Malá Chuchle dc, pokládají obrubníky. U odbočky na most do MCh odfrézovaný asfalt. U loděnice staví další opěrky. Severně od mostu Inteligence ještě chybí pár polí opěrek, dále k mostu Joachima Barranda ještě něco navrtali, zazáporovali a připravují pokračování opěrek.
P.S. Zpráva je aktuální, práce probíhaly již během tří týdnů, jen nebyl čas reportovat.

Thumbs up Thumbs down

41

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: opěrka u plynárenského domečku hotová, zaizolovaná. Na opěrkách je hotová i povrchová deska. Stanice MCh dc z poloviny hotová, vyasfaltovaná. Za ní, u loděnice, chybí ještě pár polí vysoké opěrky. Zatím nejasné je mi napojení chodníku na schodiště do Braníka. Směrem k Barrandovskému mostu dělají další opěrky.

OT: Kromě středního traktu je lihovar celý zbořený.
Oproti tomu Na knížecí už jsou na úrovni patra.

Thumbs up Thumbs down

42

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Strakonická: opěrka u plynárenského domečku hotová, zaizolovaná. Na opěrkách je hotová i povrchová deska. Stanice MCh dc z poloviny hotová, vyasfaltovaná. Za ní, u loděnice, chybí ještě pár polí vysoké opěrky. Zatím nejasné je mi napojení chodníku na schodiště do Braníka. Směrem k Barrandovskému mostu dělají další opěrky.

OT: Kromě středního traktu je lihovar celý zbořený.
Oproti tomu Na knížecí už jsou na úrovni patra.

Thumbs up Thumbs down

43

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Včerejší noční průjezd kolem zavřeného nájezdu z mostu v Malé Chuchli

https://youtu.be/5p9Q9foZLMs


Denní od Jirky z 12.9.

https://youtu.be/BHWqwIr9hPg

44

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

A co vám mám povídat, když vy si tu filmujete smile
Leda to, že nevidím chodníček ke stanici busu od Chuchle.

Thumbs up Thumbs down

45

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

V úterý asfaltovali první kus v Chuchli a připojovák od mostu z Malé Chuchle. A pořád nevidím, jak dojít na stanici.

Thumbs up Thumbs down

46

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

V Chuchli pokládají obrubníky chodníku.
Připojovák z Malé Chuchle je zprovozněný.
Severně od mostu Inteligence dodělávají vršky opěrek, podkladní vrstvy jsou snad položené.

Thumbs up Thumbs down

47

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Opěrky jsou už komplet dodělané i zaizolované.
Dnes vyasfaltovali chodníček od stanice bus u loděnice k mostu Inteligence. U Barrandovského mostu je rozhrabáno jakoby k přípravě na pokládání obrubníků, ale mezi tím to na chodníček nevypadá - nejasné.
V Chuchli pokládali podle vodicího drátu podkladní beton.
A mezi odbočením - připojením z Malé Chuchle bude buspruh široký jeden metr, jinak to nevidím.

Thumbs up Thumbs down

48

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

A tady to mi uniklo
Další krok ke konci přechodu přes D4. Praha vykoupí pozemek pro podchod
12 Zář 2021 14:00
https://zdopravy.cz/dalsi-krok-ke-konci … hod-91414/
Podle vizualizační fotky portálu  je trochu jižněji, než současný přechod, tedy v přímém pokračování ulice Za dálnicí. Tam bych se ho snažil umístit i já, jenže nevím, jak na druhé straně, jestli do toho zeleného proužku mezi odbočkou k pumpě a ulicí Lesáků (tedy dost šikmo), přitom tam by asi patřil. Jinak by to znamenalo někam do zahrady atd. A výškově to snad vyjde.

Thumbs up Thumbs down

49

Re: Chuchelská radiála - Strakonická ulice

Už minulý týden ve čtvrtek (než začalo padat to bílé) stihli  vyasfaltovat podklad od mostu k mostu.
Dnes pokládali na jihu chodníkové obrubníky.
A severně pokládali vedle obrubníků "krajnicové tvárnice"(betonové desky s bílým povrchem, neznám správné jméno), už jsem to nově dělat dávno neviděl.
A našel jsem přístup ke stanici v Malé Chuchli smile

Thumbs up Thumbs down