26

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

Zatím se pořád staví dle harmonogramu, dluh nedluh...

Thumbs up Thumbs down

27

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

Když se teď poslední dobou mluví o tom zastavení prací a tak podobně, dokázali byste někdo vyčíslit, jestli a kolik se celkově prodražila a prodraží Blanka oproti stavu, kdy by byla dostavěná už 2011? Zpomalením výstavby se určitě ušetřilo ty konkrétní roky, ale i jen to držení pozemků stavenišť a údržba rozestavěných objektů musí nemálo stát a přiměřeně rychlá výstavba dle plánu, která by plně vytížila kapacity Metrostavu, by předpokládám byla levnější. A to i v případě, že by se město rychleji zadlužilo v prvních letech a pak tři roky šetřilo (což by byl politicky jistě problém). Na infocentru mi povídali, že Metrostav má kapacity na to dostavět Blanku možná během půl roku. Co myslíte?

Thumbs up Thumbs down

28

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

Tak si začínám říkat, jestli se v tom gynekolog nezačíná trochu plácat. Jestli se mu nepovede dokončit Blanku, tak to bude naprosté selhání. Nejvíc mě včera dojal Bém v televizi, jak se pozastavoval nad tím jak se mohla Opencard tak hrozně prodražit. yikes

Thumbs up +1 Thumbs down

29

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

To co se děje speciálně v Praze na magistrátu je neuvěřitelné s.áči ODS a TOPKA mě už fakt vytáčí, defenestraci. Hrubě je vše hotovo a ted to zakonzervujme ma to logiku nechapu, doufam ze TOP a ODS dostanou pristi rok u voleb pres drzku. To je jako velezrada. Navezte tam pisek a hlinu a zasypejte to, debilove. Blanka je nedrazsi financi tunel lobistu a kamosu ODS to je jasne, ale doprava v Praze je doopravdy tragicka.

Blaueminence napsal:

Když se teď poslední dobou mluví o tom zastavení prací a tak podobně, dokázali byste někdo vyčíslit, jestli a kolik se celkově prodražila a prodraží Blanka oproti stavu, kdy by byla dostavěná už 2011? Zpomalením výstavby se určitě ušetřilo ty konkrétní roky, ale i jen to držení pozemků stavenišť a údržba rozestavěných objektů musí nemálo stát a přiměřeně rychlá výstavba dle plánu, která by plně vytížila kapacity Metrostavu, by předpokládám byla levnější. A to i v případě, že by se město rychleji zadlužilo v prvních letech a pak tři roky šetřilo (což by byl politicky jistě problém). Na infocentru mi povídali, že Metrostav má kapacity na to dostavět Blanku možná během půl roku. Co myslíte?

Thumbs up Thumbs down

30

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

kasme napsal:
ČTK napsal:

Praha před zprovozněním tunelu Blanka na několik dní uzavře Strahovský tunel. Na dotaz ČTK to dnes řekl náměstek primátorky Petr Dolínek (ČSSD).
Mluvčí pražské Technické správy komunikací Barbora Lišková uvedla, že se uzavírka možná spojí s volnými dny o Velikonocích.
Vedení města zatím nesdělilo přesný termín otevření tunelu Blanka. Slíbilo ale, že se tak stane na jaře.

http://mo.ttnz.cz/forum/viewtopic.php?pid=41089#p41089

takže metro bude dřív smile

Takže do 21.6., kdy končí jaro.

Thumbs up Thumbs down

31

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

Sosa napsal:

Takže do 21.6., kdy končí jaro.

agentura JPP: jsem někde zaslechl, že se bojej, že jim tam budou jezdit auta...

tak to chtěj nechat na na prázdniny smile cca půlku července

jsem zvědav, kdy bude zas nějaké datum smile

32 Naposledy upravil: Mirajz (18.02. 2015 13.25)

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

big_smile big_smile Chcete datum? Tak to bude 24.6. V tomhle  datumu jsou obě cifry 6 i 4, tak jak to bylo pro duben, a navíc je tam i dvojka, takže máme posloupnost sudých čísel. wink Součet cifer je 12 a součet těchto cifer jsou zase tři, což je v pořadí dnů v týdnu středa, no a když se podíváte do kalendáře, tak 24.6. je právě středa. Holt není nad numerologii, pitomologii a blbnologii. tongue

Thumbs up +3 Thumbs down

33

Re: Termín zprovoznění (pravděpodobný)

Já trvám na 2. 12. 2015... to má svátek Blanka.