1

Téma: Díky Kasme :)

Začínám děkovačku za neuvěřitelných 42425 fotek co Kasme a další udělali a dokumentovali stavbu každým dnem. Po tom, co na vždy odešla Hradčanská a 514,513,512 ... začneme mít asi depresi - další velká stavba v Praze končí ... takže doufám, že se kopne na 511 a dalších úsekách co nejdříve. Vím jen jediné, budeme u toho :-) Takže díky :-)

Thumbs up Thumbs down

2

Re: Díky Kasme :)

Kasme díky za krásné fotečky, doufám,že ještě nějaké přibudou smile

3

Re: Díky Kasme :)

Nepočítal jsem to, ale každopádně: Díky, Kasme! Čtyři roky souvislé pravidelné práce, to už je víc času než když stavíte barák, za tu dobu vyvinete i dítě do poměrně pokročilé podoby. A najednou šlus... Doufejme, že se něco najde. Pořád tu ještě máme Troju, garáže na Letné, Prašný most, Patočkovu-Myslbekovu a Vysočanskou radiálu.

Thumbs up Thumbs down

4

Re: Díky Kasme :)

Díky Kasme, bylo to super a velice profesionální smile wink

Thumbs up Thumbs down

5

Re: Díky Kasme :)

Díky!

6

Re: Díky Kasme :)

Co dodat? Chytil jsem se drápkem v mo.ttnz.cz cca před rokem a uvízla mi v tom celá pazoura až po paty. Hlavně díky Kasmemu. Fotky jsou jak se říká "eňoňuňo" a nezapřou duši básníka. Bude mi to chybět. Jak znám ovšem Kasmeho, tak si zaručeně najde jinou zábavu a my se opět pomějeme (byť by to byly fotky třeba o chování pejsků, nebo o stavbě domků). smile Takže DÍKY!!!

Thumbs up Thumbs down

7

Re: Díky Kasme :)

milý a vážený kasme - moc Vám děkuju a obdivuji Váš elán a spolehlivost. Díky takovým jako jste vy, nejsem (nejen já) odkázán na nesmysly publikované v mediích a mám informace a fota na úrovni. Děláte nejen pro fanoušky, ale i pro veřejnost velice záslužnou práci.

Thumbs up Thumbs down

8 Naposledy upravil: qik-qak (20.09. 2010 10.32)

Re: Díky Kasme :)

Také se přidávám, výborné fotoreporty, každý den sleduji zda něco nového nepřibylo smile

(admin metroweb)

Thumbs up Thumbs down

9

Re: Díky Kasme :)

Taktéž děkuji kasmemu za všechny fotoreporty nejen z okruhu, vždycky jsem se na ně těšil a nikdy nebyl zklamán. Obdiv za takové nadšení!!! Děkujeme, neodcházejte! :-D

Thumbs up Thumbs down

10

Re: Díky Kasme :)

Díky Kasme.

Thumbs up Thumbs down

11

Re: Díky Kasme :)

Já bych poděkoval i Karlu Smejkalovi a jeho rodině, která mu ty vejlety pod záminkou venčení Agáty trpěla smile

Je třeba nejen stavět nové, ale i zachraňovat staré kostelsedlec.cz

12 Naposledy upravil: nets (20.09. 2010 11.55)

Re: Díky Kasme :)

Při pohledu na "živák" zde : http://zpravy.idnes.cz/primy-prenos-kla … _domaci_jw jsem skoro musel zamáčknou slzu...ty fotky a videa ze stavby mi budou fakt chybět.

DÍKY KASME za skvělé (slovní i foto zpravodajství).

PS: Nebude teď Agáta trpět nedostatkem pohybu?? big_smile:D

Thumbs up Thumbs down

13

Re: Díky Kasme :)

Super reporty, díky! smile

Thumbs up Thumbs down

14

Re: Díky Kasme :)

Jinak Kasme je dnes zřejmě celý den na okruhu... domlouval jsem se s ním a prý si za ním mám dojet :-)

15

Re: Díky Kasme :)

A děkujeme taky Agátě, že ty tůry vydržela. A že to bylo kilometrů!

Thumbs up Thumbs down

16

Re: Díky Kasme :)

Díky Kasme. Stejně jako v případě Lomozových slepenic z Hradčanské se mi po vašich reportech z právě otevřené R1 bude moc stýskat. Odvedl jste zatraceně dobrou a poctivou práci. smile

Thumbs up Thumbs down

17

Re: Díky Kasme :)

Kasme díky moc za pravidelné foto a video zpravodajství z R1. Doufám, že 511 se začne stavět co nejdříve, aby bylo kromě Blanky a metra do Motola, zase co fotit na povrchu.

Thumbs up Thumbs down

18

Re: Díky Kasme :)

Kasme, velké díky i ode mě.

Thumbs up Thumbs down

19

Re: Díky Kasme :)

Taktéž se připojuji smile

Thumbs up Thumbs down

20

Re: Díky Kasme :)

Kasme není člověk Kasme je bůh. Úžasný výkon tolik fotek skvělé informace co dodat. Pozdravujte Agátu a díky za všechno kolem pražského okruhu R1.

Thumbs up Thumbs down

21

Re: Díky Kasme :)

Už nevím, co bych dodal. Takže: Rovněž se připojuji ke všem, kteří již poděkovali. Kasme DÍKY!!

Thumbs up Thumbs down

22

Re: Díky Kasme :)

S radostí se připojuji k děkovačce. Letos jsem z kanceláře téměř nevystrčil nos, přesto jsem díky zdejší fotogalerii byl stále jak se říká v obraze. Díky!

Svoboda je bezcenná, neznamená-li také svobodu mýlit se. [Mahátma Gándhí]

Thumbs up Thumbs down

23

Re: Díky Kasme :)

No to je dost, že je to konečně dostavěný.  To bylo  dennodenně, tak spustím počítač, a dám se do práce; jo, a ještě se napřed podívám, co je novýho. No jo, tývoe, tady je zase balík fotek vod kasmeho, že jsem to nechyt už v noci, to si musím prohlídnout. No jo, pěkný jako dycky, to je zase novinek. A kuua, vono už je zase dávno po vobědě, a pak mám něco udělat.
Takže Kasme, díky za desítky (stovky?)  hodin zdržování zajímavými informacemi.
P.S. To musel být vopruz, jet panenskou jízdu za safety carem big_smile

Thumbs up Thumbs down

24

Re: Díky Kasme :)

Díky za geniální fotky a zprávy přímo od zdroje! V Praze je toho pořád spousta co by bylo potřeba postavit, tak ať to jde stejným tempem a je co fotit i nadále!

Thumbs up Thumbs down

25

Re: Díky Kasme :)

díky za díky!!! smile
zamáčknul jsem slzu...
je to poměrně velká kapitola v "Pražské dopravě"
uvidíme co bude dál, dle mého názoru je nejvíc třeba 511...

Jenik napsal:

P.S. To musel být vopruz, jet panenskou jízdu za safety carem big_smile

no byla to taková "kochací" jízda, až na ty nedočkavé dodávky sad

jinak rychlou jízdu jsme si užili cestou na MÚK Modletice... z MÚK Lochkov 12 minut smile